Новини з 1996 року

Кременчуцькі офіцери Збройних сил України просять допомогти дитячому будинку на Сході

Олександр Курилов 03 грудня 2015 15:08 998 0

 Допомогти дитячому будинку, який знаходиться у фронтовому містечку Дзержинську Донецької області, закликають волонтери та військовослужбовці 57-ї бригади з Кременчука.

   Кременчужани, які служать у 57-ій бригаді, ініціювали акцію до дня Святого Миколая - “Подарунок на Миколая”. За власні кошти бійці АТО закуповують іграшки, одяг, солодощі та інше для дитячого будинку, в якому проживають близько 140 дітлахів віком від 3 до 6 років. Ці діти перебувають у постійній небезпеці через можливі обстріли, бо місто Держинськ знаходиться біля Горлівки.

“Звертаємося до небайдужих кременчужан з проханням підтримати нашу акцію. Все, що забажаєте подарувати дітям, які дуже потребують уваги, можете приносити волонтерам в офіс ГО "Майдан", що на бульварі Пушкіна, 8”, – телефоном розповів командир 4-ї батареї 57 ОМПБР, мешканець Кременчука.

“Іграшка, одяг, малюночок, цукерка, саморобка - все, що хоча б на мить принесе радість дітям, буде великим внеском для щастя тієї малечі”, – розповіла заступник голови ГО “Майдан” у м. Кременчуці Ганна Павленко, підтвердивши, що подарунки слід нести до офісу ГО “Майдан” за адресою: бульвар Пушкіна, 8.

Теги: допомога дітям

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1023 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2021 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2638 0