Новини з 1996 року

Кременчуцькі медсестри не цураються забрати останнє у маленької дитини з інвалідністю

Артем Кузьменко 07 вересня 2020 11:40 13302 0

У всі часи жили люди, які користувалися своїм службовим становищем і не соромилися відірвати собі шматочок якомога більше звідти, звідки вони не мали б отримати ні крихти. На жаль, і в Кременчуці знайшлися люди, які обібрали маленьких дітей.

Сьогодні, 7 вересня, на популярному серед кременчужан каналі в Telegram опублікували слова жінки, яка зіткнулася з випадком нелюдського і безсоромного ставлення як до самої авторки публікації, так і до двох дітей, яким вона хотіла безкорисно допомогти.

Кременчужанка зі своєю дитиною потрапила до педіатрії старшого віку в міській дитячій лікарні й дізналася, що там вже місяць на стаціонарному лікуванні перебувають півторарічний і п’ятирічний хлопчики, у батьків яких були серйозні проблеми з алкоголем і наркотиками. Один з братів ще й інвалід. Діти були одягнуті буквально в обноски на 1-2 розміри менші.

Жінка вирішила допомогти малечі, тому зібрала їм пакет речей майже в ідеальному стані, які раніше належали її дитині. Вона передала одяг одним медсестрам, а о 19:00 їм на зміну прийшли їхні колеги.

Якраз після 19:00 молодшому хлопчику потрібно було змінити одяг і памперс, тому благодійниця вирішила, що це чудовий шанс продемонструвати діткам їхні обновки. Важко уявити подив жінки, яка побачила, що з пакета зникли більшість речей.

 

“Я здивувалася, медсестри в ступорі. Ми почали переривати всі дитячі пакети, шухлядки двох братиків, але так нічого й не знайшли...”

 

Як з’ясували потім, минула зміна зачинилася в комірчині й перебирала щойно принесені речі, щоб забрати їх собі додому.

Згодом авторка публікації повідомила, що сьогодні перед нею вибачилися, а лікар, який тимчасово виконує обов’язки завідувача відділення, пообіцяв, що винуватиці отримають догани.

Медсестра сказала, що поверне речі, які собі привласнила, сьогодні, як прийде на свою зміну.

Джерело фотоматеріалів: h.kremenchug

 

Читайте також: “Віскі, кола, королева танцполу”: гулянка в Кременчуцькій дитячій лікарні та коментар заступника

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 579 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 978 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1432 0