Новини з 1996 року

Кременчуцькі медики повірили в існування "двогривневої" корупції в медицині: одну медсестру "накрили"

Марина Баніт 26 вересня 2017 15:35 428 0

 

Як "Програма Плюс" писала раніше, кременчужани скаржилися на те, що з дітей працівники медичного закладу брали по 2 гривні за довідку Руф'є.

Як повідомив кореспонденту начальник Кременчуцького відділу охорони здоров'я Дмитро Петращук, медики самотужки знайшли одну винну особу.

Особи інших медичних працівників не встановлювали.

Отже для отримання коментаря звернулися до головного лікаря дитячої лікарні та поліклініки №2 Носенко Лариси.

Вона розповіла, що головному лікарю хтось зателефонував і вказав на попередні статті та пости в соцмережах.

З цього приводу лікар дала доручення розібратися. Через деякий час старша медсестра знайшла винуватця, про що доповіла головному лікарю. Медсестра виявилася вимагачем  омріяних 2 гривень.

На запитання корреспондента, яка доля спіткає дану особу, лікар відповіла:

- Якби звернулися батьки… а то ні в статті, ні в тих постах не було прізвищ, невідомо й прізвище скаржника. Це так, опитали медиків, на одну вказали… Вона написала пояснення, що в неї закінчився папір та фарба на принтері, тому вирішила брати з людей по 2 гривні. Жінку усно попередили про неприпустимість таких поборів.

Але варто додати, що пані Носенко не повірила, що в поліклініці можуть брати гроші взагалі, бо прізвища батьків не відомі.

Тож кореспондент повідомила, що особисто стала жертвою двогривневих поборів. Для чистоти експерименту тоді вирішила все ж таки віддати гроші та переконатися, що пані 2 гривні не запропонує перерахувати на рахунок закладу, а покладе в кишеню. Все так і сталося.

 Тож таким чином стало відомо, що гроші за довідку брала не одна медсестра. Після цих слів головний лікар повірила в існування корупційного світу в дитячій медицині.

І вже коментар кореспондента був таким: звичайно, це не ті гроші, щоб скандали влаштовувати… Але варто покарати одну показово, щоб іншим не хотілося. І наступного разу, якщо вже третя стаття не подіє, можна рекомендувати активістам не скаржитися медикам на медиків, а викликати поліцію та фіксувати вимагання грошей за довідку, яка є безкоштовною! Тим більше з кого? З дітей!

Але, як головний медик пан Петращук заявив, подібних поборів не буде! І варто йому довіряти в цьому. А всі інші медики, маємо сподівання, не підведуть очільника.

 Варто додати: Кременчук - доволі багате місто. І не треба казати, що в бідної медичної галузі немає грошей на бланки (які, до речі, видають на клаптику паперу низької якості), у той самий час, як місто проводить різні святкові заходи і витрачає шалені гроші на всілякі неекономні, а часом і непотрібні речі.

Тим більше, що благодійні внески в Кременчуці зашкалюють, перевищуючи норми собівартості. Медики все далі втрачають совість. І видно по закладах, де гроші йдуть у кишеню, а де - на благоустрій. Тож бідна медицина, тільки не в Кременчуці.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись