Новини з 1996 року

Кременчуцькі медики отримали три нові автомобілі

Ксенія Омельченко 06 липня 2018 08:46 254 0

Учора в Полтаві відбулося вручення автомобілів, придбаних за кошти Світового банку. Три авто марки «Сітроен Берлінго» отримають кременчуцькі медики.

«Цей автомобіль нам був дуже потрібен як для роботи, так і для транспортування біоматеріалів. Ми - найбільший центр у місті Кременчуці, обслуговуємо 126 тис населення. Маємо 12 амбулаторій, які розміщені по всій території нашого міста. У нас, звичайно, є свій автопарк, але дуже раді отримати саме таке авто, яке дозволить більш якісно працювати й обслуговувати наші амбулаторії», - говорить директор комунального некомерційного медичного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3» міста Кременчука Марія Чернявська.

Усього наша область отримала 42 медичні автомобілі.

Зокрема, було придбано 35 автомобілів марки «Сітроен Берлінго» на понад 675 тисяч доларів США. Ці авто отримали Центри первинної медико-санітарної допомоги області.

Крім того, на  суму 1 млн 71 тисяча доларів США медикам Полтавщини було придбано 7 автомобільних пересувних комплексів марки «ISUZU». 

Базуватимуться вони в Полтаві. Згідно з графіком, ці машини їздитимуть по області, особливо там, де медицина є малодоступною. Відзначимо, що автівки оснащено сумками-укладками, до складу яких входять портативні ЕКГ-апарати з функцією дистанційної передачі даних.

У автомобілі знаходяться також електронні ваги, ростомір, електронний тонометр, офтальмоскоп, лабораторна центрифуга, бактерицидний опромінювач. Також виділено робочі місця для прийому хворих двома бригадами медичних працівників. Машини мають і санвузол. 

Автотранспорт оснащений необхідними меблями для роботи медичних працівників – холодильником, двома кондиціонерами, сейфом. Аби людям з інвалідністю було зручно отримувати медичні послуги й консультації лікарів, комплекси мають гідравлічні підйомники.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1310 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1986 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2562 0