Новини з 1996 року

Кременчуцькі маршрутки модернізували дрючками. Щоб двері під час руху не відкривалися. Фото

Олександр Курилов 06 листопад 2017 15:12 887 0

Надалі перевізники нашого міста будуть найпопулярнішими людьми в Німеччині. Й причина тут проста – наші місцеві "винахідники" придумали те, чого конструкторам німецьких «Мерседесів» і не снилося.

Бо тільки в нас двері в маршрутному таксі під час руху можуть підпирати дрючком і вже на зупинках цим же дрючком двері в маршрутці відчиняти.

Про таку «колізію» в наших перевезеннях повідомляє громадська активістка Алла Заможська.

Пише вона в соціальних мережах таке: «Маршрутки... маршрутки... Вчора були вихідні, а у вихідні я рідко їжджу в центр міста. Вчора був такий день. Я їхала в чудовій, просто офігенній новій маршрутці на 12 сидячих місць в оригіналі. Але їх стало більше. А для того, щоб їх стало більше - придумали ноу-хау... (Хто не зрозуміє - щоб задні двері не відчинялися, їх зафіксували намертво кілком:))) Ну і бокові сидіння (я так і не зрозуміла, навіщо) обклали поролоном і стягнули будівельною стрічкою). Ага, люди стояли... хоча це ж вихідний».

Цю новину, за якою в маршрутку можна набити ще більше пасажирів, ніж завжди, у відділі транспорту виконкому не коментують. Натомість, певно, такий досвід буде поширено на увесь міський транспорт, аби нарешті здолати натовпи пасажирів на зупинках.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 639 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 1045 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 1494 0