Новини з 1996 року

Кременчуцькі «міцні» господарники. Виконком візьме кредит для КП «Теплоенерго» на виплату зарплати

Олександр Курилов 21 серпня 2017 13:41 628 0

У житлових кварталах Кременчука, які обслуговуються комунальним підприємством «Теплоенерго», гарячої води не буде точно до 15 жовтня, а в самому КП «Теплоенерго» через це не буде зарплати.

Про те, що в Кременчуці – дві нові проблеми, ЗМІ міста розповів міський голова Віталій Малецький.

За його словами, першу проблему, й мова про відсутність гарячої води через відсутність коштів для розрахунку за газ, тут вирішити не вдасться і коли в мешканців Крюкова, Занасипу… з’явиться ця комунальна послуга, ніхто не знає, хоча проблему вирішують.

Однак з іншим – зарплатою для комунального підприємства «Теплоенерго», яку нема з чого виплачувати, бо підприємство комунальних послуг не надає, -  все простіше.

Для такого вже в державному «Укргазбанку» візьмуть кредит у розмірі півтора мільйона гривень під 18 відсотків річних й один відсоток – комісія.

Сам кредит береться до жовтня, після якого є сподівання, що комунальне підприємство «Теплоенерго» запрацює, бо почнеться опалювальний сезон.

Про що слід додати, й про це міський голова заявив сам, – цей кредит місто отримало на більш вигідних умовах, ніж отриманий раніше під 23 відсотки в міському приватному банку ПФБ, який видали мерії на ремонт доріг.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Музика, яка лікує і надихає: у Кременчук завітав відомий композитор Євген Хмара. ФОТОрепортаж 117 0
І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3809 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 172 0