Новини з 1996 року

Кременчуцькі комунальники замовляють послуги з підрізання дерев у ФОПа - майже за 200 тисяч гривень

Валерія Макряшина 21 квітня 2020 10:25 1397 0

Якась дуже дивна тенденція в наших комунальників - перекладати свою роботу на інших. Попри те, що вони щороку ремонтують свою техніку, витрачаючи на це кошти з міського бюджету, закупляють нову техніку,  за ці ж кошти їм просто необхідна допомога інших, геть не комунальних структур. 

Так, комунальне підприємство "Благоустрій Кременчука" замовило послугу з підрізання дерев у місті на загальну суму 199 тисяч гривень у приватного підприємця - Кириленка П.С.

Хоча одним із завдань та функцій підприємства "Благоустрій Кременчука" є саме обрізання, кронування та видалення дерев у місті.

Тож угода, яка опублікована на сайті відкритих закупівель Prozorro, дивна сама по собі, але в стилі наших комунальників, у яких начебто все є - і техніка, і працівники, але, мабуть, відсутнє саме бажання належно виконувати свої обов'язки.

До речі, основний вид діяльності ФОП Кириленко П.С - це "ремонт і технічне обслуговування інших машин і устаткування", але це не заважає йому брати такі підряди. Бо вже не вперше він надає свої послуги нашому КП "Благоустрій Кременчука", який, напевно, сам не справляється в підрізанні й без того підрізаних дерев у нашому місті. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 242 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 642 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 495 0