Новини з 1996 року

Кременчуцькі комунальники виганяють "злий дух" із тротуарних тріщин: екологічно, але дешево. ФОТО

Валерія Макряшина 14 травня 2020 10:35 1236 0

Кременчуцькі комунальники винайшли супердієвий (на їхню думку) метод боротьби з рослинами, які прориваються з тріщин між тротуарною плиткою на бульварі Пушкіна, що у центрі міста. У хід пішла кам'яна сіль, ймовірно, та, яку закупили комунальники раніше, щоб посипати дороги в ожеледицю.

Ожеледиці та морозу взимку, як і самої зими, цього року в Кременчуці не було, а сіль, яку придбали понад 3000 тонн, кудись дівати треба, тим більше, якщо за неї віддали понад 2 млн грн. 

Тепер, прогулюючись бульваром Пушкіна, місцеві мешканці можуть не дивуватися, побачивши в щілинах між роздовбаною плиткою на деяких ділянках білу кам'яну сіль. Звичайно, спочатку може здатися, що тут пройшлися сектанти та маги, які проводили якісь обряди. 

Але ні. Це просто наші комунальники таким чином виганяють "злий дух" з тріщин між плиткою, які мають вигляд зелених паразитних насаджень. 

Вигляд не дуже, але, як запевняє інтернет, цей метод є дієвим у боротьбі з бур'янами, які раніше виривали власноруч комунальники.

Інтернет також повідомляє, що застосування солі в боротьбі з травою є найпростішим, найдешевшим і найдоступнішим методом з усіх відомих. Втім для цього її засипають в щілини між плиткою і заливають водою. Даний метод вважається найбільш екологічним, але дає ефект на нетривалий час.

Наші ж комунальники воду зекономили та просто засипали тротуарну плитку сіллю, сподіваючись, що піде дощ і все буде чудово. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1284 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1949 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2496 0