Новини з 1996 року

Кременчуцькі комунальники купують вагони "білого порошку" за мільйони. Сольові ванни для бюджету!

Валерія Макряшина 27 січня 2021 14:45 896 0

Чи великого снігопаду чекають, чи влітку передбачається дуже добрий урожай огірків, що солити не встигатимуть, але нашим комунальникам і цього року не вистачило минулорічних добротних запасів соляної суміші.

Якщо без жартів, то купують її, щоб посипати проїжджі частини під час хурделиці чи снігопаду, задля уникнення аварійних ситуацій на дорогах.

Цього року кременчуцьке комунальне автотранспортне підприємство "1628" оголосило торги на закупівлю 3005 тонн кам'яної солі. Відповідне оголошення з'явилося на сайті публічних закупівель Prozorro.

За десять вагонів цієї потрібної для господарства суміші місцеві комунальники пропонують рекордні 3 млн 645 тис. 125,10 грн, тоді як майже аналогічна її кількість минулого року обійшлася "КАТП 1628" у 2 млн 887 тис. грн.

Нагадаємо, що у 2019 році комунальники придбали 3 500 тонн солі для посипання місцевих доріг, заплативши за неї 3 млн 697 тис. 470 грн.

Як бачите, солі в нас стільки, що можна не один консервний завод збудувати, а зважаючи на те, що заводів у нас вистачає та й бажання, звісно, ніхто не має, то сіль просто десь там складують, невідомо де.

Бо снігопадів у грудні в Кременчуці не було, тепер дороги посипають тією сіллю, що є, а в лютому синоптики прогнозують здебільшого теплу погоду, проте з дощами й максимум до -5, тому слизько на дорогах не буде. 

 

 

Товар постачатимуть у місто партіями (вагонами), не менше 700 тонн солі в кожній, принаймні це прописано в тендерній документації. Чи витратили наші комунальні служби сіль з минулорічних або позаминулорічних запасів —  не повідомляється, втім це малоймовірно, зважаючи на доволі теплу погоду минулої зими. Тож виходить, що наші комунальники продовжують "сипати сіль на бюджетну рану Кременчука"...

 

Читайте також: Кременчуцькі комунальники та їх щорічна купівля "білого порошку" в нікуди

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2474 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2499 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3737 0