Новини з 1996 року

Кременчуцькі комунальники і чиновники підвищать вартість ексвитрат. 3 грн. за метр

Олександр Курилов 14 березня 2017 17:40 1072 1

Кременчуцькі чиновники підвищать вартість експлуатаційних витрат для управляючих компаній до 3-х гривень за метр квадратний площі.

Відповідне погодження на апаратній нараді у міськвиконкомі оприлюднив сьогодні перший заступник міського голови Володимир Пелипенко.

Передмова питання – оприлюднена інформація від керівника найбільшої управляючої компанії міста "Житлорембудсервіс" Олександра Бондаренка.

За його словами, «ЖРБС» заплатить двірникам заробітну плату за лютий, бо для такого взяли у кредит півмільйона гривень. Однак уже за березень зарплати двірникам не буде. Відповідно, не буде їм зарплати і в квітні й аж до того, поки знайдуть гроші для виплат.

Зустрічний аргумент у цій справі від першого віце-мера Володимира Пелипенка – міськвиконком не підвищить тарифи на ексвитрати, що пропонують управляючі компанії, й мова тут про 11 гривень за метр квадратний житлової площі.

На чому зійшлися під час невеликих дебатів, так це на розмірі майбутнього тарифу у три гривні за метр.

Однак спочатку управляючі компанії передадуть свої розрахунки в обласне відділення Антимонопольного комітету й там нашим комунальникам прийдеться відповісти на запитаня: чому у Кременчуці тарифи на ексвитрати більші, ніж у Полтаві.

Втім якщо керівник обласного відділення АМКУ про таку різницю не запитає, то тарифи  на ексвитрати у Кременчуці буде підвищено вже у квітні. 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

_Linel_ 15.03.2017 08:45

ви що зовсім с глузду з'їхали? це буде в два рази більше ніж зараз

У Кременчуці нагородили учасників конкурсу художніх робіт, присвячених пожежній безпеці. ФОТОрепротаж 2921 0
«Той, хто створював обличчя Кременчука»: відкрилася виставка картин Миколи Анісімова. ФОТОрепортаж 3393 0
У Кременчуці нагородили воїнів-добровольців, ветеранів російсько-української війни. ФОТОрепортаж 3841 0