Кременчуцькі хокеїсти всуху розгромили киян з клубу "Дженералз". ФОТО+ВІДЕО

Андрій Михайленко 08 грудня 2016 09:51 467 0

Перемогу наші спортсмени здобули вчора, 7 грудня.

У спортивному комлексі  «Айсберг» у ході матчу 25-го туру регулярного чемпіонату УХЛ клуб «Кременчук» насухо 10:0 розгромив київський «Дженералз» в останній домашній грі 2016 року, що минає.

Набравши 57 очок, кременчужани відстають від лідера першості ХК «Донбас» на 3 бали в турнірній таблиці.

Донеччани вчора обіграли вдома «Витязь» 8:3.

Це четверта суха перемога городян у чемпіонаті. Воротар господарів Едуард Захарченко робить третій шатаут у сезоні.

Городяни використовували три більшості з чотирьох, довівши реалізацію чисельної переваги в сезоні до 31 - це найбільше в лізі. На другому місці «Кривбас» з 22.

0:10 - найбільшої поразки «Дженералз» у цьому сезоні і взагалі в матчах з кременчужанами.

Домашня перемога над "генералами" - десята поспіль кременчужан на СК "Айсберг" у чемпіонаті УХЛ.

Найрезультативнішим у складі господарів став кращий бомбардир команди Ілля Коренчук (1 + 3). Форвард відстає від лідера УХЛ Євгена Никифорова (15 + 23) на один бал, але з 16 голами є найкращим снайпером ліги. Дублями в воротах гостей відзначилися Сергій Кузмік і Артем Гніденко, а у його партнера по ланці Віталія Кірющенкова - шайба і дві передачі. Максим Слиш віддав 3 передачі, довівши кращий показник ліги в цьому компоненті до 24.

Наступний матч кременчужани зіграють після міжнародної паузи, пов'язаної з участю національної збірної України в Єврочелленджі в польському місті Гданськ 15-17 грудня. Нагадаємо, що до складу першої команди країни головним тренером збірної Олександром Савицьким викликані 12 хокеїстів-«кременчужан».

Голкіпер Кременчука Едуард Захарченко після сьогоднішнього третього поспіль шатауту, оформленого в грі з Дженералз (29 сейвів), оновив свій же рекорд за кількістю хвилин на льоду поспіль без пропущених шайб. Попереднє досягнення голкіпера збірної України, яке він оформив у минулому сезоні, в складі якраз таки "Дженералз", становило 210 хвилин і 55 секунд. Після сьогоднішньої гри суха серія Захарченка становить уже 239 хвилин і 34 секунди - це новий рекорд УХЛ! Більш того, він є поточним і може бути поліпшений у наступному поєдинку.

Рахунок гри по таймах виглядає таким чином: «Кременчук» - «Дженералз» (Київ) - 10: 0 (3: 0; 3: 0; 4: 0)

Кременчук: Захарченко. Дегтярьов - Башко, Слиш-Кузмік-Коренчук, Ігнатенко - Ісаєнко, Кирющенков-Гніденко-Гаврик, Романенко-Варивода, Петранговський-Гриценко-Коваленя, Мельников-Савицький, Чернишенко-Карпенко-Кіча

Дженералз: Дорош. Скрипець - Татаренко, Овчинников - Костюк - Єловиков, Бойових - Парупа, А. Дворник - Н. Двірник - І. Дворник, Черемнов - Козачук, Крикун - Орлов - Шапіро

Шайби: 1: 0 - Гніденко (Кирющенков, Ігнатенко), 8:26, 2: 0 - Коренчук (Кузьмик, Слиш), 10:17. 3: 0 - Варивода (Коваленя, Гриценко), 18:53. 4: 0 - Мельников, 38:35, 5: 0 - Гніденко (Гаврик, Кирющенков) - більш., 44:16. 6: 0 - Гриценко (Коваленя, Петранговський), 39:47 - більш., 7: 0 - Кузьмик (Слиш, Коренчук), 44:43, 8: 0 - Кузьмик (Коренчук, Слиш), 47:23. 9: 0 - Дегтярьов (Коренчук, Башко), 50:39, 10: 0 - Кирющенков (Ігнатенко, Гаврик), 54:34.