Кременчуцькі хокеїсти перемогли херсонців і впевнено рухаються до 1-го місця в УХЛ

Людмила Скачко 20 вересня 2019 12:10 94 0

ХК «Кременчук» провів виїзну гру в Херсоні з ХК «Дніпро».

Наша команда обіграла в гостях суперників із рахунком 3:2 і тепер упевнено рухається до 1-го місця в УХЛ із 6 набраними очками з 6 можливих.

Для херсонців це був перший домашній матч у сезоні і, звичайно, вони хотіли порадувати своїх уболівальників, але в «городян» з цього приводу були свої плани. Символічне вкидання перед грою зробив знаменитий гравець НХЛ, Олімпійський чемпіон-1992 Олексій Житник. За день до матчу кременчужани  дозаявили Всеволода Толстушка, одного з кращих захисників минулого чемпіонату.

Як повідомляють у прес-службі ХК «Кременчук», перші два періоди зустрічі пройшли під диктовку «городян», які двічі вразили ворота господарів. Уже на 6 хвилині зустрічі нападник Іван Савченко, вдало підставивши ключку, відкрив рахунок у матчі. А за півтори хвилини до кінця першого періоду захисник Давид Григорян, який відзначає в цей день своє 24-річчя, подвоїв рахунок - 2:0.

Другий період хоч і пройшов без забитих шайб, але був повністю під контролем «городян» і з надійною грою у воротах нашого голкіпера В'ячеслава Новицького.

Основні події матчу розгорнулися в другій половині третього періоду. Спочатку гравці «Дніпра» першими забили шайбу, звівши рахунок до мінімуму. У цьому епізоді вдався сольний прохід новачкові херсонців - латишеві Міксу Ліпсбергсу. Але через чотири хвилини нападник Дмитро Орлов знову виводить «Кременчук» на відстань у дві шайби - 3:1.

За півтори хвилини до кінця матчу херсонці вдало реалізували більшість і повернули поєдинку інтригу. Під кінець гри тренерський штаб «Дніпра» випустив замість воротаря шостого польового гравця. Але «городяни» не дозволили господарям зрівняти рахунок і навіть закинули в порожні ворота четверту шайбу, але трохи раніше прозвучала фінальна сирена. 3:2 - перемога підопічних Олександра Савицького!

Наступний матч ХК «Кременчук» зіграє вдома на арені СК «Айсберг» 22 вересня. Початок поєдинку о 12:30.