Кременчуцькі хокеїсти обіграли киян з клубу "Дженералз". ВІДЕО

Андрій Михайленко 18 листопад 2015 13:21 681 0

Кременчужани отримали перемогу-реванш над киянами з рахунком 6:1. Про це повідомляє кременчуцький клуб на своєму сайті.

Як сказали в клубі, у першій зустрічі напередодні кременчужани поступились столичній команді з рахунком 0:4. Підлеглі Олександра Савицького та Дмитра Підгурського тепер мають у своєму активі 39 балів після 16 ігор та відстають від "генералів" на один бал у турнірній таблиці.

У матчі було багато порушень та бійок: обидві команди набрали 157 хвилин штрафу (!). Пятеро гравців було видалено до кінця матчу - двоє у господарів (Петранговський та Луговий) і троє у гостей (Татаренко, Караульщук та Ісаєнко).

Хокеїсти "Кременчука" перервали чотирьохматчеву серію з сухих матчів екс-одноклубника, а нині воротаря "Дженералз" Едуарда Захарченка, закинувши йому чотири шайби. "Сухим" голкіпер національної збірної залишався 283 хвилини та 7 секунд.

У господарів матчу дублем відзначився капітан "Кременчука" Володимир Романенко, по разу: Ілля Корнійчук, Владислав Луговий, Дмитро Чернишенко та Артур Лисак. У гостей перша шайба у сезоні  на рахунку захисника Олександра Побєдоносцева.

Сьогодні ХК "Кременчук" відправляється в Київ, звідкіля 19 листопада вилетить до французького Руана на півфінальний етап Континентального Кубка-2016, ігри котрого пройдуть з 20 до 22 листопада. Нагадаємо, що суперником команди з Полтавщини буде місцевий "Руан Драгонс", чемпіон Білорусі-2015 "Шахтар" (Солігорськ) та чемпіон Польщі-2015 "Тихі".

Першу гру кременчужани 20 листопада зіграють проти білорусів о 17:30.

Відео: Kremen.TV