Новини з 1996 року

Кременчуцькі градоначальники у безвізі. Кожен день – з користю для себе

Олександр Курилов 07 грудня 2017 11:01 589 0

У Кременчуці – справжній  дипломатичний прорив: наші чиновники відтепер користуються "безвізом" по повній програмі, а не так, як було раніше.

Тож сьогодні, 7 грудня, «батьки» нашого міста успішно освоюють Європу. Серед перших  - головний заступник Кременчуцького міського голови й його помічник Світлана Піщита.

Цій жінці у 2017 році  вдалося неймовірно багато. Вона спромоглася стати на квартирну чергу, при тому, що житлова площа такого не дозволяла, й спромоглася отримати квартиру по пільговому кредитуванню - все це за один рік.

Також недавно ця пані, помічник мера Кременчука, побувала в Литві, США, а сьогодні вона перебуває вже на навчанні в Німеччині, де оволодіває новими формами роботи з населенням. Якими саме – тримається в таємниці.

Натомість, сьогодні за кордоном також перебуває заступник міського голови з питань медицини та освіти Ольга Усанова. Перебуває вона в Болгарії, де розповідає про методи самореалізації молоді в Кременчуці. До речі, методи такої самореалізації в нашому місті не надто відомі, й вочевидь, пані Усанова розповість про них більше, коли повернеться до Кременчука.

Натомість, ще два «батька» нашого міста – перший заступник міського голови й бізнесмен за сумісництвом Володимир Пелипенко та секретар міськради Юрій Гриценко сьогодні вийшли з відрядження, під час якого побували в Одесі й оглянули не тільки катер «Кременчук», поспілкувалися з його командою, але й подивилися на тамтешній оперний театр та набережну.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Майже як гробниці фараонів: відомий кременчуцький краєзнавець провів екскурсію Артскладами. ФОТОрепортаж 461 0
Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 1783 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 2879 0