Новини з 1996 року

Кременчуцькі градоначальники поїхали працювати за кордон. Міськвиконком у кадровому занепаді

Олександр Курилов 14 лютого 2018 12:31 752 0

Кременчуцький міськвиконком зазнав раптової кадрової кризи й така триватиме аж до п’ятниці.

Причина кризи – наші градоначальники (всі й одразу) поїхали працювати за кордон.

Тож перший заступник мера Володимир Пелипенко та заступник Ольга Усанова керуватимуть Кременчуком з Ізраїлю, з міста Рішон–ле-Ціон по мобільному телефону.

Натомість заступник мера з фінансів Тетяна Неїленко буде керувати міським бюджетом теж по мобільному, але з литовського Алітуса.

Одночасно з міста зник міський голова Кременчука Віталій Малецький, і це вже дуже погана ознака.

Останній приклад тут – прикордонники за таким же прикладом затримали вчора мера Одеси Геннадія Труханова, який теж був за кордоном.

Втім, сподіваючись на краще, ймовірно, наш мер приїде в Кременчук у п’ятницю без перешкод й особисто відкриватиме свято Масниці, яке триватиме три дні на головній площі Кременчука.

«Програма плюс» вітає такі кроки наших чиновників і  сподівається, що під час таких відряджень «батьки Кременчука» не лише купуватимуть собі за кордоном квартири та авто на «євробляхах», але й  робитимуть щось корисне для мешканців нашого міста.

Як повідомлялося раніше, сьогодні у США вже перебуває працівник міськвиконкому й депутат міськради Микола Шевченко. І перше, з чого почав цей чоловік, – засвітив місце свого перебування у Вашингтоні. А таким місцем виявилася територія поруч з найбільшим танцювальним клубом.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись