Новини з 1996 року

Кременчуцькі депутати висловилися проти бюджетної підтримки ветеранських громадських організацій

Віктор Крук 18 липня 2016 15:20 537 0

Проти додаткового фінансування з міського бюджету ветеранських громадських організацій на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства депутати проголосували одностайно.

Сьогодні на засідання постійної депутатської комісії йшлося про проект рішення міської ради щодо внесення змін до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м.Кременчука «Турбота» на 2016 рік. У рамках цих змін передбачається збільшення фінансової підтримки громадських організацій інвалідів та депутатів на 130 тис. грн. Загалом на ці цілі Програмою «Турбота» до кінця року передбачається виділити понад 1 млн 53 тис. грн.

«Чому ми не можемо надавати ці кошти безпосередньо тому, хто їх потребує? Пораненим - на лікування, військовим частинам - на закупівлю необхідного обладнання…Чому ми виділяємо бюджетні кошти громадським організаціям? Створюємо якусь прокладку і можливість для зловживань. Я проти цього», - заявив депутат Олександр Кальченко.

Його думку підтримав депутат Геннадій Іванян, наголосивши, що у такому разі ускладнюється контроль за цільовим використанням виділених бюджетних коштів. А депутат Валентин Курченко-Гай заявив, що не потрібно ділити волонтерів на тих, хто отримує фінансову підтримку з міського бюджету, і тих, хто її не отримує, адже це несправедливо.

Пропозицію депутата Кальченка зняти зазначене питання з розгляду сесії міської ради одноголосно підтримали всі члені постійної депутатської комісії.

Теги: 2776

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись