Новини з 1996 року

Кременчуцькі депутати виділять 500 тисяч євро на нову котельню на Раківці

Валерія Макряшина 24 листопад 2020 13:15 354 0

На анонсовану в цей четвер сесію Кременчуцької міської ради винесли питання щодо збільшення дефіциту спеціального фонду місцевого бюджету Кременчука в частині бюджету розвитку на суму 15 мільйонів гривень.

Цим проєктом регламентовано зміни до рішення, яке стосується кредиту на реалізацію "Енергоефективна Раківка", для чого планується взяти кредит від «Північної екологічної фінансової корпорації» (НЕФКО) в сумі 6 млн євро. 

"У рамках проєкту «Енергоефективна Раківка» передбачається інвестування в теплогенеруючі потужності на основі біомаси (4 МВт), поліпшення теплових мереж, індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та системи SCADA, яка покращить контроль, регулювання та моніторинг. Додатково до цього проєкт включає теплогенеруючі потужності на основі природного газу (40 МВт)", - йдеться у пояснювальній записці.

Проєкт буде реалізовано на базі комунального підприємства «Теплоенерго», яке належить до комунальної власності міста Кременчука.

У грудні 2020 року очікуються надходження коштів кредиту для реалізації проєкту «Енергоефективна Раківка» в сумі до 500 тис євро. На що саме буде витрачено ці кошти - проектні роботи чи початок роботи з облаштуванні газових мереж - не розголошується.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1092 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2095 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2712 0