Новини з 1996 року

Кременчуцькі депутати в Полтавській облраді. Нічого не роблять, але об’єднуються

Олександр Курилов 12 вересня 2016 15:38 771 0

Міський голова Кременчука Віталій Малецький  об’єднав п’ятьох  депутатів Полтавської обласної ради від Кременчука та Кременчуцького району в одну депутатську групу.

Відповідне зібрання відбулося сьогодні безпосередньо в кабінеті мера міста й без зайвих свідків.

За тим, що вирішили депутати облради, – тепер, окрім усіляких партій, які вони представляють, вони також і представлятимуть Кременчук. Відповідно, інтереси нашого міста, що стосується дерибану обласного бюджету (а після виборів уже минув практично рік), ці депутати відстоюватимуть спільно.

Керівником нового об’єднання, а за зразок було взято назву групи «Наш край», яка об’єднує представників колишньої Партії регіонів, став керівник профспілки ПАТ «Укртатнафта» й представник партії «Укроп» Василь Хоменко.

Загалом крок більш ніж практичний – обрання керівником нової групи дасть можливість самому Василю Хоменку виступати під час засідання президії Полтавської облради, де триває підкилимна довгострокова війна за зміну обласного керівництва.

Про що слід додати – вважається, що утворення нового об’єднання – це нормальний крок, і депутати, хоч через рік, але згадають, що їхні виборці живуть у Кременчуці та Кременчуцькому районі теж.

Втім слід сказати, що, окрім витрати часу, таке зібрання нічого не дасть.

І мова тут про те, що найбільша проблема для Кременчука – це онкохвороби, де за нашим містом – лідерство. Депутати облради про це знають, як знають і те, що лікування – та ж хіміотерапія у Кременчуці – платне.

І коштує один сеанс такого лікування, яке нічого не гарантує, – 6-7 тисяч гривень для людини.

Тож якщо в цій справі депутати  Полтавської  облради від Кременчука та Кременчуцького району без об’єднання  нічого не зробили, то навіть якщо вони об’єднаються аж у третій інтернаціонал, то робити теж ніхто й нічого з них не буде.   

Теги: Полтавська обласна влада

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 532 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 434 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 483 0