Новини з 1996 року

Кременчуцькі депутати відмовляться передавати в обласне підпорядкування міські лікарні

Олександр Курилов 22 грудня 2015 12:41 897 0

Кременчуцькі депутати міськради на своїй сесії сьогодні приймуть звернення з вимогою не приймати рішення щодо переведення медичних закладів міста на фінансування обласного бюджету.

За таке рішення проголосували всі обранці кременчужан одноголосно.

За тим, що пояснив керівник міського управління здоров’я Максим Середа, – з 15 медичних закладів міста 13 передаються у підпорядкування області.

«Це невигідно місту, хоч і раніше теж було не дуже добре, бо був формульний розрахунок, який не враховує існуючу структуру медичних закладів.

Якщо їх, а мова про міські лікарні,  буде переведено до обласного бюджету, то будуть проблеми  з наданням допомоги медичним закладам з міського бюджету й, можливо, буде зменшення кількості закладів. Схема підходить до сільських районів, але не підходить місту обласного підпорядкування.

Ми ж просимо не переводити на обласний бюджет медичні заклади в містах обласного рівня підпорядкування», - зазначив Максим Середа.

Точка зору депутата міськради Максима Литвиненка, колишнього керівника шкірно-венерологічного диспансеру – таке звернення потрібне. Й приклад з цього – мізерне фінансування обласних медичних закладів, що очікує всі міські лікарні.

 

Теги: медичні заклади Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 484 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 744 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 771 0