Новини з 1996 року

Кременчуцькі депутати і рейдерство: одні - за Віку, інші - за її матір. Родинний скандал у центрі уваги

Олександр Курилов 05 лютого 2018 09:46 1081 0

Депутати Кременчуцької міської ради, яких, за винятком окремих представників, і вдень зі свічкою не знайдеш при вирішенні актуальних для жителів питань, зразка тарифів, нині знайшли собі нову забавку.

Уже четвертий день обранці кременчужан займаються сваркою між власниками магазину будівельних матеріалів, що поруч із зупинкою «Вул. Гвардійська», – родиною, що складається з матері, сина, доньки на ім’я Віка та зятя.

Повідомлень з цього приводу, коли одні говорять, що права мати, інші – що права донька, – дуже багато.

А про те, що тут наші обранці запекло пішли розбиратися з родинними стосунками, повідомляє сайт «Депутати Кременчука».

І зрозуміло, чому пішли, бо як може родинний скандал пройти повз увагу кременчуцьких обранців? Наших депутатів взагалі важко чимось зацікавити, а тут – подія та ще й безкоштовна.

«Першими майже зранку в суботу на місце подій прибули депутати Піддубна і Костянтин Терещенко, які намагалися провести перемовини з “новими власниками” майнового комплексу і перевірити наявність у них прав на володіння майном. Надалі до них долучилися депутати Шибашов, Яцина, Павленко, Кавунник та Грінченко», - зазначає видання «Депутати Кременчука».

Інше, що вже відомо, – в родинну сварку влізли також представники міськвиконкому. Зокрема, підказувати родині, як правильно тут бути, взявся  директор комунального підприємства «Міський сад» Віталій Дедюрін.

Слід додати, що з цієї теми в соціальних мережах мешканці міста висловлюють незрозумілі переживання з приводу  кременчуцьких депутатів.

І головне в цих емоціях – «радість», що обранці жителів так дружно побігли на родинний скандал, однак коли мова йде про подорожчання тарифів, то цих же депутатів не знайдеш.

«Програма плюс» продовжує свої спостереження й відзначає, що з приводу цього родинного скандалу слід би було терміново скликати сесію Кременчуцької міськради й прийняти рішення.

Також з цього приводу, що вже є традицією кременчуцької влади, можна прийняти спеціальне звернення до уряду чи Президента України щодо магазину будівельних матеріалів під назвою «Стекляшка».

І в принципі це буде правильно – депутатам Кременчуцької міськради буде чим зайнятися, якщо вже займатися більше нічим. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1239 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1896 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2400 0