Новини з 1996 року

Кременчуцькі чиновники взялися за гаражні кооперативи. Угадуємо - на землю якого з них поклали око?

Олександр Курилов 07 листопад 2018 11:47 316 0

Чиновники Кременчуцького міськвиконкому, починаючи з наступного року, впритул займуться гаражними кооперативами. Й такі вони ділитимуть на ті, що відповідають, не відповідають або відповідають часткового Генеральному плану Кременчука.

Це депутатська комісія міськради з питань екології те земельних відносин, які розглядали питання – наскільки той чи інший кооператив відповідає цьому плану.

І тут розподіл такий – гаражні кооперативи, які відповідають генплану, будуть внесені в перелік дозволених автоматично.

Однак є такі, що відповідають частково, й тому в цьому випадку за кошти міського бюджету проектний інститут «Діпромісто» перенесе червоні лінії в самому генеральному плані Кременчука.

Є й такі, що не відповідають, зразка існуючого на провулку Героїв Бреста. І з цим кооперативом будуть боротися. Однак як усе відбуватиметься при тому, що в гаражному кооперативі є акти на землю, – поки що незрозуміло.

Інше, про що говорили на засіданні комісії, – управління архітектури міськвиконкому насправді не знає розмірів цих кооперативів, бо їх жодного разу не переміряли. Й така інформація дивує, бо навіює думку лише про одне – комусь у місті потрібні вільні земельні ділянки й такі пішли шукати в міськвиконкомі.

Втім до чергових виборів у місцеві ради, які відбудуться у 2020 році, ці гаражні кооперативи ніхто не чіпатиме, аби не лунали нові прокляття в бік існуючих градоначальників.

А нині – просто нагадування або, як кажуть, сигнал, надісланий тим, хто це розуміє. Його зміст - вільних земельних ділянок у місті немає, але якщо той чи інший гаражний кооператив, зразка існуючого на перехресті бульвару Автокразівського та провулку Героїв Бреста, знести з лиця землі, то території для будівництва з’являться.

Єдине, що для такого має бути пройдено увесь шлях, аби власники гаражів не могли потім опротестовувати рішення міськвиконкому в суді.

З цього приводу й сама тема – який гаражний кооператив і чому, тобто кому не відповідає й хто розташований у зоні багатоповерхової забудови?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись