Новини з 1996 року

КРЕМЕНЧУЦЬКІ ЧИНОВНИКИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Рівно 13 хвилин. Під доповідь про гідність. Фото

Олександр Курилов 20 листопад 2015 14:52 1277 0

У Кременчуці сьогодні представники міської влади й активісти рад громадськості мікрорайонів проводять відзначення Дня Свободи та Гідності.

Для самого відзначення, аби було більше людей, міська влада залучила ради громадськості мікрорайонів та учнів навчальних закладів.

Першу частину цього заходу, яка тривала рівно 13 хвилин, міські чиновники вже провели.

Зміст проведеного – звучання Гімну України, виступ ведучого з Міського Палацу культури, яка розповіла про поняття свободи й зауважила, що учасників Майдану розтоптували, а нині ми всі відвойовуємо власну гідність.

Далі – покладання квітів і спеціальних гірлянд, які учні військового ліцею прикріпили на спеціально привезену арматуру. Таку арматуру вставили в землю біля стендів з фотографіями вбитих учасників столичного Майдану.

Ще  - хвилина мовчання й далі, через 14 хвилин від початку колона з міськими градоначальниками на чолі попрямувала до пам’ятника Тарасу Шевченку, де лунатимуть уже більш традиційні промови про Україну.

Загалом цікаво спостерігати за народженням нових традицій у нашому місті.

Так само було багато років тому, коли відзначали річниці жовтня – 60-у та 70-у. Тоді теж виступав диктор (людям теж тоді слова ніхто не давав) і так само громадяни прямували по вулиці Леніна.

Єдина різниця між тим, що було 30 років тому і що зробили сьогодні, – ніхто не кричав «ура» й нині немає трибуни.

Загалом, був вибір – іти з усіма та слухати традиційні промови або поглянути, що буде далі – по завершенні 13-хвилинного вшанування.

Тож можна було побачити, як працівники КП «СКРП» вибирають квіти з ваз, які цього дня для проведення заходу поставили біля стендів з фотографіями Героїв Майдану.

Тож квіти вставляли в гірлянди, які й так трималися на арматурі на чесному слові, а вази з-під квітів завантажували в машину…

Наступне відзначення Дня Свободи та Гідності  у Кременчуці відбудеться у 2016-му році.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2577 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2587 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3817 0