Новини з 1996 року

Кременчуцькі чиновники та їх нестерпна спрага - п'ють залпом мінералку й не закушують

Валерія Макряшина 22 листопад 2019 15:30 826 0

Тільки півтора місяця пройшло з того моменту, як виконавчий комітет Кременчука здійснив закупівлю питної очищеної води, яка стоїть у чиновників зазвичай на столах під час різних засідань у мерії. І ось чергове замовлення й замовлення не з дешевих.

Замовили наші кременчуцькі чиновники елітну водичку в скляних пляшках марки "Моршинська" і "Боржомі", щоб, її попиваючи, розмовляти про велику економічну кризу, скаржитися на нестачу коштів та на те й на інше й взагалі на дірку в міському бюджеті. 

Згідно з інформацією, яка оприлюднена на сайті "Prozorro", виконавчий комітет купив без конкурсу в підприємця Володимира Лур'є водичку.

 

 

 

Загалом купили 160 півлітрових скляних пляшок води "Моршинська" на загальну суму 3 344 гривні. У принципі, як і минулого разу, - місяць тому. Крім цього, купили 160 пластикових пляшок "Моршинської" 0,5 л за 1 520 гривень і 80 півторалітрових пляшок мінеральної води "Боржомі", яка обійшлася нашим чиновникам у 2 064 гривні.

Загалом на водичку витратили 6 тисяч 928 гривень. 

 

 

Такі запаси розраховані на місяць-півтора, зважаючи на попередній аналогічний тендер. І що слід відмітити, так це факт такого марнотратства, бо в Кременчуці є безліч дешевших варіантів питної води, які так само втамовують справу й полегшують загальний стан здоров'я, особливо у вихідні.

Втім коли своя власна репутація і зовнішній показовий "серпантин" для наших чиновників - атрибути "правління" куди важливіші, ніж економія задля виділення коштів на реальні потреби кременчужан, - про що взагалі говорити далі? 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 538 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 809 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 861 0