Новини з 1996 року

Кременчуцькі чиновники під час карантину вирішили, що їм потрібно негайно міняти дах. За 1 млн грн

Валерія Макряшина 23 березня 2020 09:25 1399 0

Дах їде, або Ну дуже треба? Інакше не пояснити таке нестерпне бажання наших чиновників привести до ладу не таку вже й розбиту покрівлю в головній будівлі міста - міськвиконкомі - в нинішній ситуації, яка відбувається у світі, й під час карантину, який запровадили в Кременчуці минулого тижня?

Ну то справа така  - ремонти в Кременчуці, на жаль, нескінченні. І гроші на них, зауважимо, знаходять у міському бюджеті, особливо якщо справа стосується будівлі, де сидить міський голова Віталій Малецький зі своїми заступниками. 

Тож наші чиновники "під шумок" із коронавірусом і карантином вирішили, що зараз було б непогано замінити дах у міськвиконкомі.

Відповідно до оприлюненої на сайті відкритих закупівель Prozorro інформації, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради оголосив тендер на роботи з ремонту покрівлі в головній адмінбудівлі нашого міста, погодившись заплатити за це 1 мільйон 191 тисячу 778 гривень. 

І це за умови, що на захисну атрибутику, яку потребують лікарні міста, та на все інше, "задля профілактики коронавірусу" в Кременчуці, шукали гроші й знайшли з горем пополам у резервному фонді.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 446 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 662 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 685 0