Новини з 1996 року

Кременчуцькі чиновники куплять квіти у няні-фармацевта з Києва? Великі схеми за наші гроші

Валерія Макряшина 21 січня 2021 14:30 1032 0

Які в нас у Кременчуці багатогранні приватні підприємці - один антисептиками торгує, будучи власником будівельної фірми, інша поставляла медичні маски в Сумську область, а тепер має можливість продати нашому виконкому квіти. 

Нещодавно "Програма Плюс" писала про велике бажання кременчуцьких чиновників придбати велику кількість квітів. Ідеться про червоні зрізані гвоздики та троянди, за які замовник, яким є Управління виконавчого комітету, запропонував 199 тисяч 650 гривень.

 

Читайте також: Кабінети кременчуцьких чиновників вирішили освіжити: виконком купляє меблі майже за 200 тисяч гривень

Процедура була спрощена і наразі вже є потенційний переможець, до якого, щоправда, є питання. Станом на 21 січня на сайті публічних закупівель Prozorro оприлюднена інформація про намір замовника укласти договір з ФОП Драч Катерина Олександрівна. 

 

 

Вона навіть знижку на квіткову продукцію зробила і "зняла" із замовника додаткові витрати (ПДВ), зокрема вартість поставки квітів з міста Києва до Кременчука, бо підприємиця зареєстрована та проживає в столиці. 

І ось у чому фішка. 

Відповідно до відкритих даних з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ФОП Драч К.О. займається не квітами і тим більше не їх реалізацією, а оптовою торгівлею фармацевтичними товарами, доглядом за дітьми тощо.

 

 

Більш того, за рік існування вона має лише три угоди: двічі жінка поставляла медичні маски в Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області й один раз продала антисептики та дезінфектори відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради.

Відомо також, що батьки Катерини Олександрівни також підприємці, а вона сама є засновницею кількох фірм, зокрема зареєстрованих у Донецькій області, проте вони, як і сама засновниця, не є активними. На їх рахунку одна-дві закупівлі на незначну суму. 

Здається, наші кременчуцькі чиновники, хочуть провернути досить хитру схему, щоб придбати червоні троянди та гвоздики. Яка мета цієї схеми, залишається тільки здогадуватися, але не виключено, що зекономити і покласти "різницю" від закупівлі у свою кишеню. Це все припущення, звісно, але водночас і привід задуматись...

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Подорож у минуле: яким був Кременчук у ХХ столітті і яким він є зараз. ФОТОрепортаж 1303 0
З пензликом у руці по життю: в Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 1667 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2014 0