Кременчуцькі боксери відзначилися на чемпіонаті України. Дві медалі наші. ФОТО

Валерія Макряшина 15 жовтня 2019 12:35 227 0

Троє спортсменів із Полтавщини здобули медалі різного ґатунку на чемпіонаті України з боксу серед юніорів, яий проходив в Одесі.

Як повідомляється на офіційному сайті Федерації боксу України, золоту, срібну та бронзову медалі вибороли спортсмени з нашої області.

Зокрема, Руслан Шилов із Горішніх Плавнів здобув "золото" у ваговій категорії 44,5 кг. У фінальному бою він переміг спортсмена з Одеської області Імрана Гаджиєва з рахунком 5:0.

Почесне "срібло" ЧУ у ваговій категорії 80 кг здобув боксер з Кременчука Руслан Артищенко. У фіналі він поступився Тимофієві Крупку з Чернігівської області з рахунком 4:1.

Бронзовим призером у ваговій категорії 75 кг став кременчуцький боксер Олександр Середенко. У півфінальному поєдинку він програв із рахунком 5:0 спортсмену з Волинської області Вадиму Дударю.

Чемпіонат України з боксу серед юніорів 2019 року відбувся 7-13 жовтня в Одесі. За результатами змагань перше місце в загальнокомандному медальному заліку посіла збірна Донецької області з 6 медалями. Друге місце - за командою Запорізької області. Третє місце розділили між собою збірна Херсонської області та господарі змагань – команда Одеси, які здобули по 5 медалей.