Новини з 1996 року

Кременчуцькі бабуся та дідусь все життя про когось дбають, тому не сумують

Марина Баніт 27 січня 2017 15:49 726 0

25 січня до Спецсервісу звернулися немолоді чоловік та жінка. Вони приїхали, щоб врятувати собаку, яку знайшли біля сміттєвих баків. Про це на сторінці у ВК Групи захисту тварин повідомили активісти.

  «До нас приїхали літні люди, чоловік і дружина, на старенькому автомобілі, привезли собачку... Ми побачили і вжахнулися - на руках у схвильованої жінки було маленьке тендітне створіння з важкою травмою ока - дивитися на таке було важко. Собачка довірливо тулилася до своєї рятівниці, добрі руки тримали її так дбайливо, з такою ніжністю...

...Бабуся виносила сміття, серед пакетів і мотлоху на смітнику побачила чорну грудочку, подумала, що мертва кішка, але грудочка поворухнулася.... Звичайно ж, принесла додому. Собачка худенька, недоглянута, мабуть, на вулиці жила вже давно. Обігріли, нагодували, як могли, обробили запалене око, але через кілька днів зрозуміли, що самі з лікуванням собачки не впораються і повезли її з дідусем у ветеринарну клініку. Там їм пояснили, що потрібна операція, а коштує вона недешево! Що робити? Пенсія ще не скоро, а рятувати улюбленицю треба! Поїхали в Спецсервіс, може, там допоможуть?»

І, дійсно, тут їм допомогли. Ветеринар одразу прооперував око і собачка почувається нормально. Собаку немолода сімейна пара вирішили забрати до себе. Але, за словами активістів, таки операції не робляться безкоштовно, і борг за операцію лишився. Тож небайдужих просять допомогти.

«А під час усіх цих «пригод» ми розпитали у дідуся й бабусі про їхнє життя. Нехай вони нас пробачать, але неможливо втриматися, щоб не поділитися з вами захопленням і повагою ...

Отже... Бабуся і дідусь одружені 55 років! Мають 9 дітей, четверо з яких вони усиновили!!! 10 внуків і 1 правнук!!! Довге, важке, але дуже щасливе життя за плечима, повне турбот і праці! Але вони не можуть зупинитися, вони рятують безпритульних, нещасних собак, їм ніколи відпочивати, їхнє життя сповнене сенсу, їхня допомога комусь завжди потрібна!

І ще... Ці дві Людини як одне ціле, видно, як дружно вони живуть, як дорожать один одним! Завжди разом, завжди заодно! За стільки років вони зберегли повагу та ніжність... Ось такою має бути справжня сім'я, ось яка вона – любов!» - продовжили свою розповідь активісти.

Варто додати, що такі люди – рідкість. Якби більше таких було, щоб не тільки про себе дбали, а й про інших. Тоді у світі не лишилося б байдужості.

Теги: Новини Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1293 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1965 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2522 0