Новини з 1996 року

Кременчуцькі автори-початківці презентують містянам збірку власних творів

Ксенія Омельченко 04 жовтня 2017 12:30 285 0

Проект #LitSpace, за яким ми стежили протягом усього літа, добігає кінця. Про це повідомляють організатори проекту - артгрупа "Творчий Кременчук".
 

Читайте також: LitSpace: мешканців Кременчука запрошують у вир літературних подій
 

Кременчуцькі молоді поети-початківці за час проведення проекту не тільки мали змогу познайомитись один з одним, але й оцінити відомих на всю країну літераторів, які приїздили до нашого міста на майстер-класи, та позмагатися у майстерності слова з юними поетами з інших міст та областей.

Для того, щоб така подія залишилась не тільки в пам"яті його учасників, організатори вирішили укласти спільну збірку творів усіх учасників проекту.

Варто зазначити, що в дану збірку потраплять твори одразу двадцяти кременчужан, які наважилися показати та віддати на наш суд частину себе. Серед них - і досвідчені поети, яких давно знають у нашому місті й не тільки (Павло Жидков, Олеся Міфтахова, Едгар Герасименко), і зовсім юні, як Валерія Каплін, і ті, хто друкується вперше.
 

Читайте також: Слемер Костянтин Козлов про те, як поету заробити свій перший мільйон


Під час зустрічі, окрім завершення проекту #LitSpace, учасники "Творчого Кременчука" планують ще одну подію - 9 річницю створення своєї творчої групи. 

- Презентація книги відбудеться у стінах Відділу абонементу ЦМБ ім. М. Горького. 
Ви зможете побачити та послухати наших літераторів, а потім разом із представниками артгрупи "Творчий Кременчук" відсвяткувати дев'яту річницю групи. Чекаємо на вас у неділю, о 16.00, - зазначають організатори заходу.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись