Новини з 1996 року

Кременчуцькі артилеристи отримали матеріальну допомогу від міської влади

Віктор Крук 10 серпня 2016 09:30 413 0

Учора на засіданні робочої групи з виділення допомоги за рахунок коштів міського бюджету військовим підрозділам, що беруть участь в антитерористичній операції, було розглянуто питання щодо надання матеріальної допомоги військовій частині А1546.

Кременчуцькому реактивному артилерійському полку вирішено передати 3 радіостанції «Motorola DP 4800» та 230 листів шиферу.

За словами заступника міського голови Валерія Декусара, на придбання засобів зв’язку та будівельних матеріалів кошти з міського бюджету витрачати не доведеться, оскільки закуплене воно було раніше. Враховуючи те, що військова частина дислокується в нашому місті, а її військовослужбовці несуть службу в зоні АТО, члени робочої групи одноголосно проголосувати за те, щоб задовольнити прохання артилеристів.

Нагадаємо, що протягом поточного року Кременчуцькому реактивному артилерійському полку за рахунок коштів міського бюджету допомога надається не перший раз. Раніше також для військових закупляли військове приладдя та будівельні матеріали для покращення матеріально-технічного стану сховищ частини.  

Керівник управління з питань надзвичайних ситуацій і  цивільного захисту населення міськвиконкому Сергій Киричейко наголосив, що цього року в міському бюджеті Кременчука на потреби військових було передбачено 3 млн. грн.

Наразі залишок із цих коштів складає близько 500 тис. грн. Окрім того, на останній сесій міської ради депутати додатково виділили на ці цілі 300 тис. грн. Усі ці кошти будуть використані на допомогу підшефним військовим частинам або тим підрозділам у зоні АТО, де служать кременчужани.

 

   

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись