Новини з 1996 року

Кременчуцькі афери? Як правильно робити бізнес на облаштуванні спортмайданчиків

Валерія Макряшина 07 жовтня 2019 16:50 963 0

Сьогодні, 7 жовтня, Кременчуцький міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" підписав договір на будівництво нового спортивного майданчика зі штучним покриттям для ігрових видів спорту. 

Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Розташований цей майданчик буде у кварталі 278, біля будинку №22-А, до речі, поруч із будинком, де проживає секретар Кременчуцької міської ради - Юрій Гриценко.

Угода укладена з ФОП "Білоус Тамара Миколаївна". На роботи витратять понад 1 млн 300 тисяч гривень. Підрядники розпочнуть будівництво 7 жовтня, а завершити мають до 31 грудня 2020 року. Принаймні так прописано в договорі.

 

 

Варто додати, що підприємець Тамара Білоус також є виконавцем робіт з будівництва нового спортивного майданчика зі штучним покриттям для ігрових видів спорту за адресою: місто Кременчук, вулиця Першотравнева, 33.

 

 

Договір майже на півтора мільйона гривень був підписаний 23 вересня. Більше договорів ця ФОП ні з ким ні на які роботи не укладала. 

Сама процедура в цьому випадку, як і в попередньому теж, проведена без конкурсу. Й слід розуміти так - ось Полтавська облрада виділила кошти для облаштування майданчика зі штучним покриттям за адресою: вулиця Першотравнева, 33. Але є другий такий же тендер, коли цікава міськвиконкомівська структура з назвою "Спорт для всіх" замовляє таке ж штучне покриття за цією адресою.

У підсумку ж можна зрозуміти, що відбувається. Мова йде про фіктивне виконання роботи в одному з випадків. Бо майданчик зі штучним покриттям буде всього один, хоча заплатять за нього двічі.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Кременчук став містом, в якому Україна та Казахстан міцно закріпили свої відносини. ФОТОрепортаж 441 0
Яким ти був, Кременчук? Фотографії старого міста, якого ми не знали. ФОТО 565 0
У Кременчуці Хеловін провели «з вітерцем», і дощ цьому аж ніяк не завадив. ФОТОрепортаж 1067 0