Новини з 1996 року

Кременчукводоканал замовляє вагони "ароматних" дров для обігріву. Виділяє майже 2 мільйони гривень

Валерія Макряшина 03 липня 2020 10:35 1154 0

Комунальне підприємство "Кременчукводоканал" готується до великого шабашу. Саме такі думки виникають, якщо переглянути останній тендер, оголошений комунальниками. Купляють дрова, але не прості, а з солідних порід дерев і з явними недоліками в тендерній документації.

Але про все по порядку. 

Відповідно до оприлюдненого на сайті відкритих закупівель Prozorro замовлення, КП "Кременчукводоканал" має намір придбати більше 10 вагонів дров на дві "точки": безпосередньо на провулок Героїв Бреста, буд. 35А - 1300 м куб. і в село Вільна Терешківка -  500 м куб. 

 

Читайте також: Не хлором єдиним. Кременчукводоканал шукатиме в питній воді з крана стафілокок і яйця гельмінтів

 

У документації йдеться про те , що дрова, які внаслідок спалення зігріватимуть працівників підприємства взимку чи восени, повинні бути виключно або з дуба, або з ясена, або взагалі з фруктових порід дерев. Є ще, звісно, спокусливий варіант грітися дровами з акації, берези, в’яза, граба, клена, модрини тощо. Саме такі породи зазначені в технічних вимогах.

За них підприємство пропонує 1 мільйон 980 тисяч гривень.

І тут звертаємо увагу на один момент в пункті "поставка товару". Там чітко прописано, що постачальник повинен відправити товар "протягом 24 годин з моменту подання усної заявки Покупця". Тобто це вже є дискримінаційними вимогами. 

І про такі відразу було вказано в скарзі до КП "Кременчукводоканал", імовірно, потенційного учасника торгів (скаргу ви можете переглянути у фотоматеріалах під головним фото).  

Цілком зрозуміло, що комунальники вирішили купити дрова у свого постачальника, з яким, імовірно, вже домовилися за чашкою кави. Все стане зрозуміло тільки після оприлюднення пропозицій учасників, тобто десь наприкінці липня. 

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2600 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2610 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3842 0