Новини з 1996 року

Кременчукводоканал переходить на облік витрат води за загальнобудинковими лічильниками

Олександр Курилов 26 лютого 2019 14:25 1162 0

Адміністрація комунального підприємства «Кременчукводоканал» повідомляє про зміну принципів нарахування оплати за спожиту воду в багатоповерхових будинках міста.

Відповідно, якщо раніше мешканці таких будинків оплачували рахунки за своїми квартирними лічильниками, то надалі розмір оплати користувача визначатиметься за даними загальнобудинкового лічильника. Про відповідні зміни в обліку, які втілять у життя з травня, розповіла комерційний директор КП «Кременчукводоканал» Алла Ганус.

"Ідеться про закон про комерційний облік, який набув чинності з серпня 2017 року. Враховуючи дію цього документа та дію закону про житлово-комунальні послуги, мають дійсно відбутися зміни у відносинах між надавачами мереж та кінцевими споживачами.

За нормою закону, все, що зайшло в будинок, має бути обліковано та відповідно сплачено споживачами. Тому мешканці, які мають недобросовісних сусідів (які, скажімо, не сплачують чи мають магніти на своїх лічильниках – займаються крадіжками води) і в яких немає лічильників, то такі споживачі заплатять належні витрати.

Якщо в будинок зайшло 500 кубометрів води, а за порахованими нормами мешканці спожили 450 кубів - залишається 50 неоплачених кубів. Ця різниця має бути розподілена на всіх мешканців. І передусім на тих, хто не має лічильників"- розповіла А.Ганус.

Слід додати, що за новим законом, а його в нас підтримав нардеп Шаповалов, громадяни також оплачуватимуть не лише витрати води у сусідів. Мова йде про втрати води при аваріях внутрішньобудинкових систем. І це теж буде включено в рахунки для оплати мешканцям багатоповерхових будинків.

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 332 0
Різнокольорові голуби та пухнасті кошенята: у Кременчуці відбулася виставка домашніх тварин. ФОТО 694 0
Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 543 0