Новини з 1996 року

Кременчуку новий міст через Дніпро точно не світить. Показове фото оприлюднили

Олександр Курилов 06 вересня 2018 13:14 2635 0

У сусідніх Горішніх Плавнях сьогодні – свято чиновників. Його зміст – залізничники електрифікували 10-кілометрову ділянку дороги від станції Золотнишине до станції Потоки.

Загалом подія не така вже й величезна, й для самої Укрзалізниці теж, однак на неї прибули дуже великі гості: віце-прем'єр України Кістіон, керівник Південної залізниці Уманець та керівник «Укрзалізниці» Кравцов.

На фото, яке додається, ще можна побачити першого заступник мера Кременчука Пелипенка, який іде сиротою по станції за десять метрів від губернатора Полтавщини Головка.

Саме ж фото показове й іншим – на ньому немає ні нардепа Шаповалова, ні нашого мера Малецького, який ще святкує свій учорашній день народження.

На сайті нашого міського голови «Тудей» нашого першого віце-мера позначено як «високопосадовець», хоча насправді слід розуміти, що Володимир Пелипенко в цій компанії – як кременчуцький сирота.

І питання ось у чому: чиновники Кременчука не можуть знайти спільної мови з губернатором Головком та віце-прем'єром Кістіоном не лише в питанні будівництва нового мосту через Дніпро, де нам уже давно показали на вихід.

Пошук спільної мови, аби взяти на баланс міста існуючу автодорогу на нашому Крюківському мосту, – теж завдання не вирішене.

Так само не вирішене питання навіть завершення ремонту частини автодороги «Полтава – Олександрія» хоча б у межах Кременчука.

І головне – вирішувати всі ці питання, хоч яким  величезним високопосадовцем першого віце-мера Кременчука не назви, з нашими чиновниками ніхто не буде.

Здається, «батьки» нашого міста просто до таких справ ще не доросли й поки що покращення тут не видно. А от чому так - це запитання вже до міського голови Віталія Малецького. 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1232 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 2230 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2847 0