Новини з 1996 року

Кременчуку не пощастило. Виконком програв зелені легені і 50000 грн. Не купили за ці гроші 25 дерев

Олександр Курилов 15 червня 2020 11:45 975 0

Кременчуцький міськвиконком, зокрема його чиновник Євген Перевезенцев, який у нас відповідає за проекти громадського бюджету, на рівні області провалив нову міську програму, назва якої «Зелені легені Кременчука».

Відповідну новину щодо кременчуцького провалу оприлюднила Полтавська обласна рада. 

Мова про те, що 11 червня у Полтаві визначили переможців Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року.  Вирішувала все  робоча група з супроводу конкурсу, за головуванням заступника голови облради Анатолія Ханка.  Загалом перемогу здобули 50 проектів, а всього таких було 88.

Тож виграла Омельницька ОТГ, де взялися робити «Ермітаж посеред неба», виграла сусідня Козельщина, де взялися облагородити стежку навколо свого ставка, але Кременчук програв.

За тим, що прагнули чиновники з міськвиконкому, наш проект мав назву «Зелені легені Кременчука».

За цими «легенями» планувалося, що ось Кременчук виділить 50 тисяч гривень коштів й ще стільки ж  ми отримаємо з обласного бюджету. І на ці обласні кошти мали б посадити 25 листяних дерев, вартість саджанця кожного – 2500 гривень. Також вже за кошти міського бюджету планувалося посадити ще 60 хвойних дерев вартістю 800 гривень кожне.

Втім кременчуцький проект організатори конкурсу плавно обійшли й не стали уточнювати, які саме саджанці хочуть купити по 2,5 тисячі гривень за штуку.

Про що слід додати – організатори цього конкурсу з нашого міськвиконкому теж неправильно підійшли до справи. Їм спочатку слід було б показати в Полтаві, як у Кременчуці кронують дерева, а потім говорити про висаджування нових.

На фото – картинка зі сторінки кременчуцького проекту «Зелені легені Кременчука», яку місцеві організатори позичили в одній з країн Європи.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 2577 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 2587 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 3818 0