Новини з 1996 року

Кременчукгаз проти КременчуцькоЇ ТЕЦ: конфлікт відкладено. До 10 діб. ФОТО та ДОКУМЕНТИ

Андрій Михайленко 02 вересня 2015 14:32 1690 0

Заплановане перекриття газу через вхідну засувку, що на вулиці Свіштовській, не відбулось. Але бригада газових майстрів на всяк випадок була присутня, охоронці ТЕЦ - теж.

За інформацією головного інженера "Кременчукгазу" Грабовського Болеслава, Кременчуцька ТЕЦ Полтавського обленерго має перед його підприємством заборгованість - 3,74 млн. гривень за липень. 

 

 

Траспортування газу на Кременчуцьку ТЕЦ підприємство "Кременчукгаз" не припинило, а лише обмежило: з 25 тис. куб.м до 4,7 тис. куб.м на годину.

Прибулий на місце розташування даного крана голова Кременчуцької ТЕЦ Алєксєєнко Олексій повідомив, що через вказане зниження споживання газу його підприємство переходить на споживання мазуту. За його словами, запасів останнього має вистачити на найближчі 10 діб. 

Загалом же представники ТЕЦ  дали зрозуміти, що вищевказаний борг визнають та збираються вирішити проблему, не доводячи справу до суду. При цьому пан Алєксєєнко окремо повідомив, що ТЕЦ працює не тільки  на місто, але на КНПЗ, куди подає технологічну пару, що необхідно для технологічного процесу на заводі.

Як має бути вирішено питання із заборгованістю, представник "Кременчукгазу" не повідомив, обмежившись загальним формулюванням, що суперечка має бути вирішена, згідно з чинним законодавством.

 

Зліва - директор Кременчуцької ТЕЦ Алєксєєнко О., справа - представник "Кременчукгазу" Грабовський Б. 

Охорона ТЕЦ поспішає до газового вентиля, щоб не допустити перекриття

 

 

Теги: Економіка КременчукаКременчуцька ТЕЦКременчукгаз

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

По життю з пензликом у руці: у Кременчуці відкрили виставки двох досвідчених митців. ФОТОрепортаж 0 0
Вулицями Кременчука: яким було наше місто у другій половині 20-го століття? 400 0
Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 1517 0