Новини з 1996 року

Кременчукгаз буде зобов’язаний встановлювати лічильники в будинках

Іона Харченко 26 червня 2019 18:10 402 0

Сьогодні, 26 червня, на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради депутат виступив з кількома запитами.

На сесії він розглянув питання про укладення договорів на технічне обслуговування будинків з газопостачання, що може завадити підвищенню тарифів.

Тож запит щодо укладення актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін і договору на технічне обслуговування будинкових газових мереж багатоквартирних будинків.

24 квітня на сесії міської ради Олександр Кальченко надавав депутатський запит, який підтримали більшість депутатів, але досі не отримав на нього відповідь. Тому він подає ще один запит з метою відповідного реагування виконавчих органів.

Як говорить депутат, підставою для написання даного запиту послугувало надання багатоквартирним будинкам Кременчука листів про укладення актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності договору на технічне обслуговування будинкових газових мереж. При цьому укладення таких договорів призведе до підвищення тарифів для населення на утримання будинку.

Депутат звернув увагу на те, що для укладення договору споживач (багатоквартирний будинок) повинен розуміти, в якому технічному стані знаходяться газові мережі та що з ними робилося в попередні роки. Адже інакше неможливо взяти на себе відповідальність за справний стан цього об’єкта підвищеної небезпеки.

Тож для укладення договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж  багатоквартирного будинку депутат вимагає надати по будинках документацію згідно з кодексом розподільчих мереж.

Також депутат звернувся із запитом про ініціювання звернення до суду зі скаргою на протиправні дії ПрАТ «Кременчукгаз».

24 квітня було прийнято рішення про звернення Кременчуцької міської ради до Кременчукгазу щодо розроблення програми, спрямованої на забезпечення встановлення індивідуальних квартирних лічильників населенню міста.

23 травня була отримана відповідь, де зазначається, що встановлення індивідуальних лічильників у цьому році не планується у зв’язку з відсутністю коштів.

«Кременчукгаз зобов’язаний забезпечити встановлення індивідуальних лічильників газу, а намагається перекласти свої проблеми на плечі споживачів, вимагаючи додаткового фінансування», – зазначив депутат.

На сесії депутати підтримали ці запити.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1280 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1944 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2495 0