Новини з 1996 року

Кременчук збільшує свою територію за рахунок прилеглого селища

Ксенія Омельченко 24 квітня 2018 18:30 1367 0

За словами сільського голови Білецьківки Анни Самойлюк, Кременчук зайняв частину території села Чечелеве, що є частиною Білецьківки. Про це йшлося сьогодні, 24 квітня, на спільному засіданні постійних комісій Кременчуцької районної ради з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології.

Виявляється, що капітальний ремонт вулиці Академіка Герасимовича в Крюкові може стати причиною затоплення однієї з вулиць у селищі Чечелеве стічними водами. Пов'язано це з тим, що разом з кременчуцькою дорогою будується й водогін, який робітники "завели" прямо в городи місцевих жителів.
 

Читайте також: В'їзд у місто з Крюкова почнуть ремонтувати вже з 1 травня
 

 

При цьому проектна документація даного ремонту не була узгоджена з Білецьківською сільрадою, як це робилося раніше. Натомість Кременчук позначає парний бік вулиці Чкалова, яка є продовженням ремонтованої дороги, вулиці Академіка Герасимовича, тим самим розширюючи межі Кременчука на територію селища.

Також, за словами Анни Самойлюк, місцеві протестували на початку проведення ремонту дороги. Однак питання не вирішилося навіть після візиту на місце начальника Кременчуцького управління житлово-комунального господарства Івана Москалика.
 


 

В.о. голови Кременчуцької райдержадміністрації Олександр Тютюнник повідомив, що спеціалісти виїжджали на даний об'єкт та вже відправили запит у Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області, щоб там перевірили зазначений капремонт.

Та представників селищної ради Білецьківки цікавить не тільки відповідь ДАБІ, але й уся документація даного проекту, аби встановити, чи не порушує він інтереси жителів села Чечелеве.

У районній раді до такої ініціативності, здається, ставляться скептично, адже поки надійдуть усі необхідні відповіді, дорогу можуть уже доремонтувати.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Час згадати, якими були деякі куточки Кременчука на початку тисячоліття. ФОТО 963 0
Без ярмарки, але з умовним концертом. У Кременчуці засяяла головна ялинка. ФОТОрепортаж 1963 0
У Кременчуці відомий художник представив одразу 160 робіт: від смаколиків до філософії. ФОТОрепортаж 2577 0