Новини з 1996 року

Кременчук завтра йде до депутатів міськради. Вимога - скасувати рішення мера про подорожчання тарифів!

Олександр Курилов 11 жовтня 2017 10:43 2961 0

У Кременчуці завтра, о 10-00, у великій сесійній залі нашим жителям надається останній шанс для скасування рішення міськвиконкому, ініційованого міським головою Віталієм Малецьким, про 20-відсоткове підвищення тарифів на тепло та гарячу воду.

В іншому випадку наші тарифи на тепло стануть більшими за київські, при тому, що рівень зарплат та пенсій у нашому місті мізерний, а соціальні норми на субсидії для всіх зменшено.

Це соціальні мережі нашого міста сьогодні, якими мешканців Кременчука збирають у наступ проти тарифів.

І звернення з цього приводу, оприлюднене депутатом міськради Оксаною Піддубною, – таке.

«Шановні кременчужани! Злочинна «фіолетова» влада в особі мера та його заступників (членів виконкому) оголосила мешканцям міста ТАРИФНУ ВІЙНУ.

 10 жовтня 2017 року на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради було прийнято рішення про підвищення тарифів на опалення та гарячу воду, яким кременчужан поставлено на межу виживання. Те, що відбувалося, можна назвати відвертим геноцидом мешканців міста.

Якщо раніше відповідальність за будь-які «покращення» у вигляді підвищення цін на тарифи місцеві можновладці покладали на Центральну владу, то нинішнє рішення виконкому знаходиться виключно в компетенції органів МІСЦЕВОГО управління.

12 жовтня 2017 року, о 10:00, відбудеться чергова сесія Кременчуцької міської ради, на якій геноцидне рішення виконкому про підвищення цін на опалення й гарячу воду можуть скасувати депутати.

Ми маємо вимагати:

1. Скасування рішення виконкому “Про встановлення тарифів на теплову енергію…”.

2. Проведення незалежної експертної оцінки тарифів на опалення й гарячу воду фаховими спеціалістами (або звернутися до незалежних експертів за наданням розрахунків тарифу на теплову енергію).

3. Проведення громадських слухань з дотриманням чинного законодавства.

4. Прийняття остаточного рішення по тарифах депутатами як представниками громади на сесії Кременчуцької міської ради, до якої зможуть долучитися звичайні кременчужани.

Звертаюся до громади міста! Проблема тарифів стосується кожного з нас, тому не будьте байдужими, і всі, у кого є така можливість, приходьте на сесійне засідання! Вимагайте від депутатів скасування цього геноцидного рішення, адже, згідно зі статтею 5 Конституції України, «ЄДИНИМ ДЖЕРЕЛОМ ВЛАДИ В УКРАЇНІ Є НАРОД»

Таке звернення оприлюднила депутат міськради Оксана Піддубна й вона у своєму намірі прийти на сесію міськради й зробити все від неї можливе, аби довести, що тарифи Кременчука не можуть бути вищими за тарифи в столиці, – не одинока.

У свою чергу редакція «Програми плюс» теж піде, бо якщо ми всі не захистимо себе від тарифів мера завтра, то все буде погано.

Останнє, про що слід додати, – міський голова Віталій Малецький справді  веде проти кременчужан свою тарифну війну. Він уже підвищив вартість проїзду, ексвитрати, а тепер мова йде про тепло та гарячу воду. Чому мер так чинить з людьми – пояснень на це запитання немає.  

Фото - Олександра Грінченка

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 1265 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 1928 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 2465 0