Новини з 1996 року

Кременчук закипів. Всі чекають на появу у місті «народного лікаря ЛНР» Володимира Клімова

Олександр Курилов 19 липня 2017 11:23 2974 0

У нашому місті – велика проблема. Її назва – Володимир Клімов, який до останнього часу працював головним лікарем у окупованому Луганську, де завідував обласною лікарнею.

Саме Володимира Клімова, сьогодні, у 2017 році, вже міська влада – мер Кременчука Віталій Малецький та його заступники планують призначити головним лікарем міського пологового будинку.

Розмови у нашій мерії про призначення пана Клімова, як наступника діючого головлікаря пологового Ярослава Прокопчука, тривали до сьогоднішнього дня більше тижня, а сьогодні – всі ці думки – «за» та «проти» призначення, перемістилися в Інтернет.

Тож нині про майбутнього кременчуцького головлікаря, пана Клімова, ми знаємо, що він, окрім того, що є з 2015 року клієнтом бази «Миротворець», є також товаришем нашого нардепа Юрія Шаповалова.

Й за тим, що пояснюється у «Кременчуцькій газеті», – саме нардеп Шаповалов  тягне цього чоловіка на роботу в наше місто.

З того, що інформація про пана Клімова оприлюднена в мерії, можна зрозуміти, що він як кандидат на посаду головного лікаря пологового будинку – вже у Кременчуці.

Інакше, якби був у Луганську, то сидіти йому в тамтешніх підвалах під охороною тих терористів, на яких працював три роки поспіль.

Далі ж – наскільки моральним буде таке призначення, яке сьогодні підтверджується.

Уже відома точка зору волонтера Зауральського – саме він вийшов з такою пропозицією до мера Кременчука Малецького, про що повідомляють наші колеги з газети «Телеграф».

Такої ж точки зору дотримуються й представники місцевої організації забороненої КПУ.

«Вочевидь, там (у Лугандоні) стало зовсім погано, що він  приїхав сюди. Радіти потрібно, що він, спеціаліст, приїхав у наше місто», -  говорить комуніст-кременчужанин Олександр Берман.

Натомість волонтер Ірина Митрофанова зазначає, що цей народний лікар з ЛНР не лише віджимав квартири у підлеглих у 2014-му році. Він також відправляв у підвали МГБ батьків тих лікарів, які виїхали в Україну. Ще за ним - учать у катуванні наших полонених.

Загалом нинішня кременчуцька історія з призначенням колишніх прихильників сепартизму, які шукають нормального життя, бо свої міста і все інше перетворили на руїну, – не просто сенсаційна.

Історія про лікаря Клімова – вибухова.

Репортер не знає, чим усе завершиться. Однак точно відомо – нічого хорошого після всього, що натворили в Україні представники російського тероризму, з цього не буде.

Навряд чи Кременчуку в цьому випадку потрібен головлікар, який віджимав квартири у своїх підлеглих і допомогав терористам.

Репортер не знає, яке рішення прийме пан Клімов, але йому б варто було зробити дві речі.

За першою – поїхати в обласну Луганську клінічну лікарню, у Сєвєродонецьк, і подивитися в очі своїм колишнім колегам.

А далі знову приїхати в Кременчук і відразу з вокзалу прямувати у відділ СБУ, що на вулиці Мазепи.

Усе-таки явка з повинною багато чого значитиме для прийняття рішення судом. Можливо, після нього прізвище цього чоловіка приберуть з бази «Миротворця».

А щодо аргументів, що він - спеціаліст високої кваліфікації, то хіба хто сумнівався, що в доктора Менгеле в Освенцимі такої високої кваліфікації не було?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Фестиваль краси та грації: кременчуцька виставка-ярмарок зібрала тисячі відвідувачів. ФОТО 147 0
На 449 річницю міста бібліотекарі відкрили сторінки сивого минулого Кременчука. ФОТО 234 0
Підняти вітрила! У День міста у Кременчуці пройшов парад вітрильників. ФОТО 256 0