Новини з 1996 року

Кременчук йде у самоізоляцію. Готується велике обмеження доступу для жителів навколишніх сіл - мер

Олександр Курилов 26 березня 2020 09:15 7081 0

Кременчук готується відрізати від себе прилеглі села та його мешканців. Мова про те, що жителів приміських сіл не пускатимуть у місто й завертатимуть їх туди, звідки прийшли.

Однак під це обмеження не потраплять мешканці Піщаного, Нової Знам'янки, Рокитного. Натомість у жителів Білецьківки, Кам'яних Потоків та інших при спробі приїхати в місто будуть проблеми.

Про це повідомляє на своїй сторінці міський голова Кременчука Віталій Малецький.

«За вимогою ОДА (обласна державна адміністрація) розміщуємо на період надзвичайної ситуації карантинні пости на основних в’їздах до міста з Київського, Полтавського, Дніпровського та Кропивницького напрямків. Громадяни, які працюють у Кременчуці, а проживають за його межами, повинні взяти довідки за місцем роботи для безперешкодного проїзду через карантинні пости», - зазначає міський голова, який не уточнює, яка може бути небезпека від мешканців навколишніх сіл для жителів нашого міста?

І чим відрізняються жителі Нової Знам'янки, яким доступ до Кременчука обмежити неможливо фізично, від мешканців тієї ж Білецьківки, які в Кременчук уже просто так не потраплять?  

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Поет, співак та художник: Кременчук вшанував пам'ять Тараса Григоровича Шевченка. ФОТОрепортаж 479 0
Кременчуцький майстер, відомий на всю країну: коваль Геннадій Сметанко з виставкою в Кривому Розі. ФОТО 722 0
Дитячі посмішки, спів і танці – найкращий подарунок: як в МПК вітали жінок з 8 Березня. ФОТОрепортаж 749 0