Новини з 1996 року

Кременчук – як місце прокурорського заробітку. Від прокурора Скрипки до прокурора Ольховського

Олександр Курилов 12 квітня 2017 13:47 1305 0

У Кременчуці - раптова зміна місцевих прокурорів: на місце Анатолія Скрипки тепер у нашому місті заступає Богдан Ольховський. Він  не так давно був прокурором у Горішніх Плавнях, а до того – прокурором в Охтирці. Нині в чоловіка – нове стратегічне підвищення.

Як зміна місця роботи і його подальше перебування у Кременчуці вплине на  статки пана Богдана, ми ще побачимо, а поки що – про справи Анатолія Скрипки, який з прокуратури Кременчука повертається у прокуратуру сусідніх Горішніх Плавнів.

Отже в 2014 році, у декларації вже керівника Кременчуцької місцевої прокуратури пана Скрипки можна прочитати таке.

Заробітна плата колишнього головного кременчуцького законника в минулому році, коли контролював законність у Горішніх Плавнях, склала 78811 гривень. Зарплата його мами, з якою жив,  у тому ж році – 50167 гривень.

У родини також уже був моторний човен «Крим» з двигуном «Хонда», квартира – 84 квадратних метри і земельна ділянка 100 метрів квадратних.

Звітуючись про свій майновий стан за 2015 рік, уже керівник Кременчуцької прокуратури, пан Анатолій Скрипка написав у своїй декларації таке.

Земельна ділянка в родини раптом - уже не якихось сто метрів, але тисяча повноцінних квадратних метри.

Також до човна "Крим" з мотором додався не якийсь там самокат, але кросовер  JAC вартістю  298900 гривень, який куплено наприкінці 2015 року.  Але, звісно, що автомобіль – це не власність прокурора, але власність його матері – так записано в декларації.  

Також у пана Анатолія за час роботи в органах уже з’явилася власна кімната площею  32 квадратних метри, яку йому надав для життя виконком Горішніх Плавнів…

А сьогодні Кременчук вітає вже нового прокурора, 38-річного Богдана Ольховського, й повідомляє, що за існуючою традицією в нашому місті прокурори живуть добре, як і всі корупціонери (що, в принципі, сьогодні, здається, одне й те ж саме. – Авт.).

Що такого небаченого зробить у Кременчуці пан Богдан, ми ще побачимо, а сьогодні лише інформація про його майновий стан.

Отже, у 2015-у, на час роботи в Сумській області в нашого нового прокурора була квартира 43,6 квадратних метри (33 відсотки – за паном Богданом).

Також у нього було 25 відсотків власності у будинку площею 55,5 квадратних метри, автомобіль Daewoo  Nexia 2007 року випуску (в цьому пан Богдан пану Анатолію програє, бо машина не нова),  річна зарплата - 85 тисяч гривень і взяті в  Приватбанку кредити.

Справи прокурора Ольховського дещо покращилися після переведення на Полтавщину, у сусідні  Горішні Плавні. Зокрема, річна заробітна плата в цьому випадку підвищилася до 126 тисяч гривень на рік і, відповідно, правоохоронець вдався   до нових кредитів у   Приваті й сьогодні йому слід виплатити ще 21 тисячу гривень.

Читайте також: Міська підкилимна війна. Прокуратура відкрила кримінальні провадження через цікаві події у виконкомі

Про що слід додати – так це взагалі причина того, аби репортери почали вивчати майновий стан чиновника. Така одна – через рік, дивлячись на майновий стан   чиновника й на його результати роботи в Кременчуці, або на відсутність результатів його роботи у Кременчуці,  можна буде підбити підсумки, як робота прокурора або його  бездіяльність впливає на його майновий стан.

 

 

Теги: Політика КременчукаПрокуратура Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись