Новини з 1996 року

Кременчук вже на фініші підготовки до опалювального сезону

Валерія Макряшина 20 вересня 2018 17:40 529 0

Сьогодні на засіданні штабу з підготовки теплоелектроцентралей, котелень, теплових мереж та опалювальних систем до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років говорили про готовність будинків до підключення теплоносія.

Наразі житловий фонд Кременчука підготовлений до підключення теплоносія на 90%.

Зокрема, балансоутримувачі житлового фонду мають такі показники готовності: «Житлорембудсервіс» - 99%, «Перспектива» -  100%, ОСББ - майже 75% будинків готові до підключення. Знову відстає ТОВ «Місто для людей» -  паспорти готовності оформлені в 303 багатоповерхівках, а решта - в роботі. Також на комісії зазначили, що ремонти аварійних дахів дана фірма робити не поспішає. 

Заклади сфери освіти та медицини повністю готові до підключення опалення. Готовність постачальників тепла вже майже повна -  енергетичні підприємства наразі завершують роботи.

Як зазначає представник Кременчуцької філії ПАТ «Полтаваобленерго», зараз триває плановий профілактичний ремонт мереж теплопостачання ТЕЦ «КрАЗ». За його словами, він може завершитися раніше зазначених строків. 

 Варто звернути увагу, що з 1 по 3 жовтня за кількома адресами в центральній частині міста ПАТ «Полтаваобленерго» планує відключити гарячу воду. В ці дні теплоенергетики проведуть роботи з ліквідації поривів на трубопроводах.  

У цілому всі ремонтні роботи й підготовка організацій та підприємств до опалювального сезону має завершитися до 1 жовтня.

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Бонус від Кременчуцького льотного коледжу: захоплюючі польоти над Дніпром, які вразили містян. ФОТО 301 0
Ювілей, відкриття меморіалу та випускний. Кременчуцький льотний коледж святкував на повну. ФОТО 316 0
Місто не може — область допоможе: у Кременчуцькому шпиталі були і концерт, і премії, і квіти. ФОТО 419 0