Новини з 1996 року

КРЕМЕНЧУК ВИТРИМАВ. КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ РАЙОН – ХТО ЗНАЄ. Регіонал Черниш перекваліфікувався в аграрії

Олександр Курилов 29 жовтня 2015 13:10 1304 0

Відомий депутат Кременчуцької міської ради минулого скликання, який збудував свій бізнес на комунальній галузі як власник управляючої компанії «Добробит», Микола Черниш  у подальшій історії нашого регіону  буде крутим аграрієм.

Однак мало того, що колишній лідер Партії регіонів у нашому місті буде представляти аграрну партію. Відтепер Микола Черниш також буде депутатам районної ради від села Недогарки, в якому живе.

Втім аграрієм у районній раді пан Черниш буде не один, але поруч з власником «Оптової бази», що на Московській і колишнім представником «Фронту змін» Василем Кравченком.

Це у Кременчуцькій районній раді, що на площі Незалежності, її чиновники зранку розціловували один одного у коридорах і вітали переможців виборів у райраду. ( Цілуються, як на автора, ще й досі.)

Загалом же результати виборів у Кременчуцькому районі такі. Всього виборців – 35527. На самі вибори ледь прийшла половина тих, хто має право голосу, – 16048 осіб.

Натомість, за результатами, в райраду потрапив колишній голова районної адміністрації Юрій Нагорний, який у районі відтепер є чи не найголовнішим опозиціонером. А всього опозиціонерів у районі – 3.  

Натомість нинішній голова пан Сіора йшов від партії «Укроп» і його фракція буде найбільшою – 7 осіб.

Аграрна партія у райраді – 4 особи, «Батьківщина», «Відродження, «Солідарність», Партія простих людей, «Свобода» - по троє депутатів від кожної.

Теги: Місцеві вибори 2015

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись