Новини з 1996 року

Кременчук випав з планів ремонту доріг України та Полтавщини у 2019-у. Що сталося?

Олександр Курилов 17 лютого 2019 12:51 1400 0

Кременчуцькі чиновники не можуть відстоювати інтереси нашого міста ні в уряді, ні в облдержадміністрації.

Максимум, на що вистачає нашого мера, його вісьмох заступників та міських депутатів, - це оприлюднити заяву від імені міськради, на яку ніхто не буде реагувати.

Це останні повідомлення щодо планів проведення ремонту та будівництва у 2019 році обласних шляхів і скандальна реакція з боку кременчуцьких чиновників.

До сьогодні вже було відомо, що потужне дорожнє будівництво місцевих доріг стосуватиметься напрямку «Горішні Плавні – село Соснівка» й це відбуватиметься поряд з нашим містом, але не в ньому.

Вартість цього проекту – 39 мільйонів гривень.

Інше, що ми знаємо, – у четвер відбудеться чергова сесія Кременчуцької міськради.

На цій сесії місцеві депутати висловлюватимуть недовіру керівнику Укравтодору, але не через критичну ситуацію зі шляхами в Кременчуці, де сніг поїв асфальт, а через ремонт перетину трас Дніпро-Решетилівка та Олександрія-Полтава.

І вже відома реакція уряду на все це й вона така. Уряд виділяє 2 мільярди гривень на ремонт дороги Дніпро-Решетилівка. Ця велика сума коштів – практично річний бюджет нашого міста.

От тільки гірше, що на все інше, в тім числі й ремонт Крюківського мосту, Полтавського проспекту… грошей нам ніхто не дає.

Звідси й питання – що сталося й з ким наш мер побив горщики, що у 2019 році ремонт доріг за кошти уряду та області в місті не відбуватиметься?

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Антирейтинг: місця у Кременчуці, де відпочивати — “не айс”. ФОТО 961 0
Чотири місця у Кременчуці, де можна відпочити. ФОТО 1796 0
Посол Словаччини, модерн, романтика і містика: у Кременчуці відкрили Міжнародну виставку. ФОТОрепортаж 825 0