Новини з 1996 року

Кременчук виділить автомобілю-амфібії 25 000 гривень. ВІДЕО

Андрій Рубан 28 липня 2016 07:26 1040 0

27 липня волонтери від ГО “АТО-Майдан Кременчука” відстояли позицію про виділення коштів на автомобіль БРДМ-2 для 11-ї бригади бійців «Київська Русь», який уже модифіковано.

За тим, що відомо, з місцевого бюджету виділять близько 25 тисяч гривень. Варто відзначити і допомогу мера сусіднього міста Горішні Плавні Дмитра Бикова, який на оснащення пообіцяв знайти щонайменше 14 тисяч гривень благодійних коштів.

Наразі автомобіль уже на стадії завершення модернізації і на нього волонтерами та підприємцями було витрачено близько 250 тисяч гривень. 

Але для повного оснащення на нього ще мають виготовити броньоване скло, придбати тент, виготовити і встановити станицю під кулемет та інші важливі аксесуари для виконання бойових дій. Автомобіль пофарбують, поставлять нові колеса і поженуть у зону бойових дій, на що також потрібні певні витрати.

Уже незабаром цей БРДМ-2 у Авдіївці виконуватиме свої завдання.

У Кременчуці та Горішніх Плавнях відбулося випробування модернізованого бойового автомобіля-амфібії високоефективної прохідності БРДМ-2М для 11-ї бригади бійців «Київська Русь».

Ремонт та модернізація відбулися завдяки зусиллям кременчуцьких волонтерів. Броньовану машину поставили на ноги на місцевому підприємстві "Вепр", яке очолює Володимир Пилипенко. 

Метою переоснащення було: адаптувати бронемашину як до загальних доріг, так і до води; полегшити рух авто; розширити кількість екіпажу - особового складу бійців; підвищити висоту «броду» до 20 метрів; забезпечити більшу безпеку їзди за рахунок модернізованого устаткування коліс. Окрім того, нова модель має зрізаний верх–кабріолет. Розвиває швидкість руху по воді до 4 км/год, наземну – до 120 км/год. 

 

Відео: Андрій Рубан

 

 

 

Теги: волонтери Кременчука

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Видри, кролики, качки, голуби... У Кременчуці провели виставку тварин. ФОТОрепортаж 1596 0
У кременчуцькому музеї відкрилася виставка, яку присвятили життю міста на Дніпрі. ФОТО 1676 0
"Від минулого до майбутнього": у галереї Кременчука представили чудову виставку. ФОТО 1592 0