Новини з 1996 року

Кременчук в кризі. Великий бізнес розпродає все. І дитячий табір «Чайка» теж. Фото

Олександр Курилов 09 серпня 2019 12:30 1348 0

Кременчук втрачає, тобто вже втратив, власну інвестиційну привабливість й за тим, що відбувається сьогодні в місті – розпочато масовий розпродаж непотрібних активів.

В ці активи міські заводи поки що не потрапили, однак їх директори продають те, що раніше вважалося неподільним з тим чи іншим підприємством.

Тож, адміністрація ПАТ «Кредмаш» оголошує про продаж на сайті ОЛХ,  за 6,5 мільйона гривень, свого дитячого табору відпочинку «Чайка», в якому за багато років його існування побував кожний другий мешканець нашого міста.

Й зрозуміло чому на заводі дорожніх машин вирішили позбутися свого дитячого табору, який й сьогодні є одним з найкращих на Полтавщині.

Колись єдиний в СРСР завод з виробництва асфальтозмішувальної техніки нині втрачає свої позиції.  Мова про те, що в Росії – традиційному місці збуту кременчуцьких асфальтозмішувальних заводів з’явилося достатньо конкурентів кременчужанам. До того ж, сам Кредмаш сьогодні перебуває під російськими санкціями.

Інше місце великого розпродажу - ПАТ «АвтоКрАЗ», де окрім продажу свого палацу культури на який шукають покупця, також сьогодні виставили на продаж учбовий центр по проїзду Ярославському №2, за який просять 32,8 мільйона гривень.

Також продається частина будівлі колишньої автозаводської поліклініки, яку реалізують за 23,3 мільйона гривень.

Інше, що сьогодні можна купити представникам бізнесу у нашому місті – це будівлю колишнього Промінвестбанку, що на бульварі Пушкіна. Його вартість визначили у 29,2 млн. грн.

За тим, що є сьогодні на сайті ОЛХ – Кременчук став містом суцільного розпродажу великих будівель, чого немає ні в Полтаві, ні в інших містах області.

Й це не дуже добра ознака, якщо згадати, що приміщення своєї 5-и поверхової лікарні «Нафтохімік», що  на вулиці Червона Гірка, ПАТ «Укртатнафта» теж продає.

Далі ж постає єдине питання – що з огляду на ці оголошення має сказати мер Кременчука Віталій Малецький й чи намагатиметься він викупити хоча б той же дитячий табір «Чайка», аби збільшити в місті рівень соціальних можливостей для жителів?

Втім, запитати про це міського голову поки що неможливо, бо той в Європі. А от що можливо – так це подумати над причинами, того що ми бачимо на сайті з продажу будівель.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

«Бумеру - 15 років»: у Кременчуці відбувся ювілейний концерт репера Серьоги. ФОТО 242 0
Концерт «Дизель шоу» в Кременчуці зібрав аншлаг. ФОТО 416 0
"Доки світло не згасне назавжди": Макс Кідрук у Кременчуці презентував новий роман 635 0