Новини з 1996 року

Кременчук учбовий. Дитячий алкоголізм прийшов у ЗОШ №20. Як протистояти – не визначилися

Олександр Курилов 24 жовтня 2017 11:13 981 0

У Кременчуці збільшується кількість генделиків, де можна спокійно випити неповнолітнім дітям.

Тож поки відомі молодіжні активісти з групи «С 14» переслідують заклади торгівлі, в яких продають спиртне дітям, уже самі діти спокійно випивають і закусюють у кременчуцьких закладах освіти.

Останній такий приклад, де діти пили горілку на перерві між уроками, – ЗОШ №20. Мова про трьох дівчат, учениць 8-го класу, які «доганяли» отриману від учителя інформацію зеленим змієм.

Це відомий прецедент учорашнього дня, коли троє восьмикласниць розпивали в школі спиртні напої. З трьох дівчат одній не пощастило. Дитина ніколи не пила раніше й тому потрапила до реанімації.

Уже відомо, звідки ця горілка. Її принесла з дому одна з учениць. А інші просто склали компанію на перерві.

Загалом у Кременчуці це перший випадок масової пиятики на уроках у школі. Й головне питання – як тут бути і як з цим боротися?

Уже відомо, що адміністрація навчального закладу викликала батьків на розмову. Рідні дівчини, яка принесла спиртні напої в школу, зазначили, що, в принципі, вони своїй дитині в таких дрібницях не відмовляють і в цьому нічого такого немає.

Далі ж зрозуміло, що вже міська поліція визначиться з адміністративним штрафом для дорослих, діти яких п’ють горілку в освітянських закладах. Однак це не гарантує, що за два тижні в школах Кременчука не буде нова попойка.

І як тут бути при тому, що дитину вигнати зі школи не можна, бо це заборонено законом (освіта в нас обов'язкова), й перевіряти зміст рюкзака учня теж не можна – оце питання.

Поки що в школах Кременчука вдалися лише до одного запобіжного заходу – перестали пускати батьків у школу. Але дорослі своїм дітям на уроки горілку не приносять і не приносили…    

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

І раком ставитиме, і барин народу. Як депутат міськради Денис Терещенко поспілкувався з людьми. ВІДЕО 3557 2
Мелодія металу: кременчуцький коваль Геннадій Сметанко презентував новий витвір мистецтва. ФОТОрепортаж 114 0
У Кременчуці відкрили стелу, присвячену Герою Небесної Сотні Ігорю Сердюку. ФОТОрепортаж 307 0