Новини з 1996 року

Кременчук стає все бруднішим. Норма накопичення сміття збільшується

Іона Харченко 24 квітня 2019 19:00 153 0

Сьогодні, 24 квітня, на Кременчуцькій сесії міськради під час розгляду проекту рішення «Про затвердження статуту Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628 в новій редакції» в депутата Оксани Піддубної виникло декілька питань.

Чи потягне це рішення за собою підвищення тарифів на сміття для кременчужан? Оскільки містяни вже почали сортувати сміття, то норми мали б бути зменшені, а вони чомусь навпаки збільшилися. Що є дуже дивним.

Також Оксану Піддубну цікавило те, що в пояснювальній записці до проекту рішення зазначається, що затверджується нова редакція статуту в зв’язку з виділеними від 13 грудня 2018 року коштами в розмірі 1 мільйон 377 тисяч гривень на придбання навісного обладнання.

А ще в пояснювальній записці написано, що зміни вносяться також в зв’язку з збільшенням норми вивизення та накопичення сміття.

Як пояснили на сесії, за 1 мільйон 377 тисяч гривень, насправді, придбали навісне обладнання та переобладнали сміттєвози.

Що ж стосується норм накопичення та будь-яких інших складових тарифу, то у статуті річ про це не йдеться. Але проводилися певні дослідження та було засідання регуляторної групи. Після цього вже винесли позитивне рішення та розробили проект.

Як заявив міський голова Віталій Малецький, у Кременчуці виросла норма накопичення сміття. На жаль, в нашому місті не можна робити прийняття сміття по картці, як за кодоном. Тож і приїжджає машина, відкривається багажник і з нього вивалюється все що завгодно: земля, бита цегла тощо. І все це впливає на тариф, а люди, які виносять кульок сміття, вимушені за це платити.

Тож те, що порахували комунальні служби, це окреме запитання, до якого вони повернуться, коли формуватимуть тариф.  

Проект рішення «Про затвердження статуту Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628 в новій редакції» прийняли рішення в цілому. Попри це начальнику управління житлово-комунального господарства Івану Москалику потрібно ще доопрацювати статутний капітал.  

 

 

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись