Новини з 1996 року

Кременчук прощається зі своїм Героєм Станісловом Душею. ОНОВЛЕНО

Андрій Михайленко 29 липня 2015 11:23 1888 0

Провести воїна-захисника в останню путь прийшли сотні кременчужан.

З 10:00 по 11:30  у Міському Палаці культури з воїном прощались оплесками.

Після прощання з воїном у Свято-Миколаївському соборі поховальна процесія рушила на Свіштовське кладовище, де загиблого поховали на Алеї Героїв. 

Нагадаємо, Станіслав народився 19 грудня  1983 року. Проживав постійно у Кременчуці. Спочатку навчався у місцевій гімназії №5. Потім закінчив Севастопольський військово-морський інститут імені адмірала Нахімова.  

У цивільному житті загиблий займався підприємницькою діяльністю в будівельній галузі. Колеги по справі згадують його як людину гарного настрою, який передавався оточуючим.

Станіслав мав сім'ю - без чоловіка та батька залишилась жінка й трирічна донечка.

До лав Збройних сил України був призваний 4 травня 2015 року. Службу в зоні проведення АТО проходив у складі 34-го мотопіхотного батальйону ЗСУ. Мав військове звання старшого лейтенанта.

Військові побратими за доброзичливий і позитивний характер та часте вживання слова "ніжно" дали Станіславу позивний "Ніжний". 

26 липня внаслідок підриву на міні життя Станіслава обірвалось... Як вказує його колега, в цей день загиблий зі своїми підлеглими їхав вантажівкою ГАЗ-66 у кабіні з водієм. Машина наїхала на міну, яка здетонувала під лівим колесом з того боку, де сидів Станіслав.  

 

ВИСЛОВЛЮЄМО СПІВЧУТТЯ РІДНИМ ТА БЛИЗЬКИМ ЗАГИБЛОГО !

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !

 

 

 

 

 

 

 

Теги: Загиблі ГероїАТО

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись