Новини з 1996 року

Кременчук програв Полтаві по вартості тепла. В суху й з величезним рахунком і ось чому. Цифри

Олександр Курилов 15 жовтня 2018 10:16 2016 0

Кременчук за часів міського голови Віталія Малецького та нардепа Юрія Шаповалова буде одним з найдорожчих міст в Україні, в якому – ненормально високі ціни на тепло при не надто великих розмірах заробітної плати.

Це в Полтавській області триває кампанія з підвищення цін на комунальні послуги перед початком опалювального сезону 2018-2019 років. Така пройшла вже в нашому місті. А сьогодні те ж саме відбувається в Полтаві, де теж підвищують тарифи на тепло та гарячу воду.

Але яке саме це підвищення, про що повідомляв минулого тижня наш міський голова, – варто подивитися.

Отже вартість опалення в Полтаві до подорожчання була такою:  1332,82 гривні за 1 гігакалорію за лічильником,  або 29,86 грн за квадратний метр житлової  площі. Після  подорожчання вартість опалення в обласному центрі буде складати 1348,15 гривні за 1 гігакалорію, або 30,20 грн, за квадратний метр площі квартири. Вартість гарячої води при цьому буде теж меншою, ніж у нашому місті.

Далі ж слід просто нагадати про ціни на тепло, з якими Кременчук входить в опалювальний сезон.

І вони такі. Для абонентів КП «Теплоенерго» - 1689,46 гривень за гігакалорію тепла, або 44,83 гривні за квадратний метр житлової площі.

Для абонентів ПАТ «Полтаваобленерго»  - 1 565,84 грн за гігакалорію, або 40,83 гривні за квадратний метр житлової площі, що буде затверджено вже цього тижня.

Вартість гарячої води сьогодні - 90,53 гривні за кубічний метр. Після прийняття нових цін (через тиждень) ціна гарячої води складатиме 93,31 грн за метр кубічний.

У «Програми плюс» немає логічних пояснень величезної різниці в цінах на тепло між Кременчуком та Полтавою, але відповідь на це точно знають наш міський голова та його вісім заступників.

Поділитися з друзями

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись